Публікується в рамках конкурсу «Репортери АТО» 

Українські прапори з автографами тернопільських артилеристів, які воюють у зоні АТО пронесуть Хрещатиком на день Незалежності

Про це на брифінгу у Тернопільському облвійськкоматі повідомив ТВО заступника командира 44-ї окремої артилерійської бригади по роботі з особовим складом майор Андрій Бойко. За його словами на головній вулиці столиці нестимуть прапори усіх бойових військових частин України, які виборюють незалежність держави у зоні АТО, у тому числі і новосформованої у Тернополі військової частини.

– Із наших бойових підрозділів у Київ уже відправлено два прапори. З одним із цих стягів воїни-артилеристи прикривали відхід сил АТО із Дебальцево, а з іншим – тернопільські гармаші підтримували артилерійським вогнем героїчних «кіборгів » у Донецькому аеропорту, – зазначив майор Андрій Бойко.

Офіцер також нагадав, що 44-та окрема артилерійська бригада сформована у вересні 2014 року. З листопада 2014 року особовий склад військової частини виконує бойові завдання у складі сил АТО на Донбасі по усій лінії зіткнення від Маріуполя і до Станиці Луганської. У її складі захищають Вітчизну військовослужбовці з усіх куточків України.

За час проведення АТО близько 70 воїнів-артилеристів нагороджені орденами та медалями.

Зараз артилерійські підрозділи бригади у повному складі продовжують нести службу у зоні проведення АТО на території Донецької і Луганської областей. І хоча артилерійські батареї цієї військової частини відведені від лінії зіткнення на вказані у Мінських домовленостях відстані, проте при потребі вони готові негайно повернутися на вказані позиції і виконати поставлені бойові завдання.

Василь Лабай, Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото Олени Величанської


Комментарии закрыты