24.09.2015 у Сєвєродонецькому кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбулася чергова щотижнева прес-конференція речника АТО у Луганській області

24.09.2015 у приміщенні Сєвєродонецького кризового медіа-центру «Сіверський Донець» відбулася чергова щотижнева прес-конференція речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука. Представники ЗМІ взнали про ситуацію вздовж лінії розмежування на Луганщині. Зокрема речник повідомив, що за минулу добу на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках зафіксовано 4 короткочасних обстріли, які здійснили бойовики т.з. «ЛНР» поблизу двох населених пунктів. Загалом вздовж лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню (докладно про хроніку АТО див. на www.ato.lisichansk.in.ua).

Речник АТО також продемонстрував журналістам новостворений кліп газети Міністерства оборони України «Народна армія» "Не твоя війна", який отримав схвальні відгуки прискіпливої журналістської  аудиторії. 

Спеціальними гостями прес-конференції цього разу стали волонтери проекту «Культурний десант» Ярослав Лепятко та Олексій Борисенко, які протягом останнього тижня працювали у зоні АТО. Хлопці відвідали позиції ЗС України поблизу Трьохізбенки Новоайдарського району, селища Станиця Луганська, а також влаштували кінопоказ просто неба для мешканців Сєвєродонецька, що на Луганщині. Раніш хлопці були на базах сил АТО поблизу Славянська, Краматорська та Красноармійська, що на Донеччині.

Завдяки зусиллям учасників «Культурного десанту» цивільні люди та військовослужбовці мали змогу переглянути у прекрасній якості художні фільми та мультфільми, які стали хітами українського кінопрокату: «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» (режисер Михайло Іллєнко), «Поводир» Олеся Саніна, «Гамер» Олега Сєнцова (український журналіст, який до цього часу терористи утримують у полоні), а також анімаційні пластелинові мультфільми серії «Моя країна – Україна» студії «Новатор фільм».

У рамках проекту «Культурний десант» також відбувається насичення Донбасу українськими книгами, які волонтери збирають самотужки. Зазвичай їх передають у бібліотеки та інтернати прифронтових містечок та сіл.DSC_0769 DSC_0764


Комментарии закрыты