На Луганщині зафіксовано 1 обстріл (зведення станом на 29.09.15)

З 07.00 28.09. до 07.00 29.09.2015 року на Артемівському (Попаснянський район) напрямку на лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню, а на Луганському – зафіксовано 1 обстріл. Зокрема вчора о 20-25 бойовики т.з. «ЛНР» обстріляли ОП підрозділу Збройних Сил України південніше Старого Айдару Станично-Луганського району. Вогонь вівся протягом 2 хвилин з автоматичної зброї з напрямку підконтрольної НЗФ Раївки. Українські військовослужбовці у відповідь не стріляли.

Підрозділи ЗСУ продовжують інтенсивну бойову підготовку на полігонах Луганщини. У зв’язку зі збільшенням випадків підривів військовослужбовців та мирних мешканців на розтяжках та мінах проводяться заняття з мінно-вибухової безпеки. Триває інформування мирного населення щодо правил безпеки поводження з невідомими вибуховими пристроями.

Продовжується відновлення централізованого газопостачання у прифронтових містечках та селах при координації групи цивільно-військового співробітництва CIMIC ЗСУ. Сьогодні бригада газовиків у супроводженні військових інженерів працюють у селі Трьохізбенка Новоайдарського району.

О 10-00 у Страбільську розпочне роботу науково-практична конференція по  взаємодії ЗС України  з громадянським суспільством, У ній візьмуть участь представники військового командування, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, громадських організацій та преси. 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

29.09.15

 


Комментарии закрыты