29 жовтня у Сєвєродонецьку відбулась прес-конференція речника АТО у Луганській області

29 жовтня у Сєвєродонецьку відбулась прес-конференція речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука. Спеціальним гостем заходу став керівник групи цивільно-військового співробітництва ЗС України у Луганській області підполковник Ігор Коропатнік.

DSC_0630

Речник АТО проінформував представників ЗМІ та громадськості про ситуацію у Луганській області. Зокрема, зазначалося, що на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках протягом тижня дотримувався режим припинення вогню. Військовослужбовці Збройних Сил України продовжували роботи з відновлення магістральних електромереж прифронтової зони. У м. Щастя бійці АТО допомаги у ремонті школи та дитячого садка. Група цивільно-військового співробітництва ЗС України на Луганщині передала від волонтерів коштовні ліки та продукти харчування,  а також теплий одяг та взуття багатодітній родині в населеному пункті Євсуг Біловодського району. Без уваги не залишилися і діти з м. Гірське Попаснянського району. Сюди поставлено теплий одяг, взуття, а також солодощі. На Артемівському напрямку у Попаснянському районі, що на Луганщині, в рамках другого етапу вчора завершилося відведення артилерії калібром до 100 мм. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ розпочала верифікацію відведеного озброєння.

Підполковник Ігор Коропатнік розповів про відкриття та умови функціонування першого пішого пропускного пункту через лінію розмежування на Луганщині у селищі Станиця Луганська. Зокрема, він зазначив, що його пропускна спроможність – 600 осіб на добу. Технічні складнощі з перетином виникли через неналежну інформованість людей, які прибувають з території підконтрольноїт.з. «ЛНР». За розпорядженням керівника сектору «А» за погодженням з Координаційним центром створена додаткова мобільна координаційна група, яка  опікуватиметься роз’яснювальною роботою та допомогою мирним мешканцям щодо оформлення електронних пропусків та правил перетину лінії розмежування. 

DSC_0631DSC_0228[1]


Комментарии закрыты