У Сєвєродонецьку відбудеться прес-конференція речника АТО у Луганській області (13-00 29.10)

ДО УВАГИ ЗМІ!

Завтра, 29 жовтня, о 13.00 у кризовому медіа-центрі у місті Сєвєродонецьк відбудеться прес-конференція для журналістів за участю речника АТО у Луганській області. Підполковник Руслан Ткачук поінформує представників ЗМІ щодо поточної ситуації в районі проведення Антитерористичної операції на Луганщині та відведення техніки від лінії розмежування.

Спеціальний гість прес-конференції - представник військово-цивільного підрозділу ЗСУ «CIMIC» підполковника Ігор Коропатник. Він розповість про відкриття першого пішохідного пункту пропуску через лінію розмежування на Лагнщині  у Станиці Луганській.  

В рамках прес-конференції відбудеться презентація книги «Вклоняємось доземно українському солдату». Ідея створення книги з’явилася у військових журналістів колективу Центрального друкованого органу Міністерства оборони України  «Народна армія». Проект унікальний, бо це – жива історія. На фоні того, що зараз багато різних думок про проведення АТО, ця книга дозволить доторкнутися до історії кожного бійця, який зробив свій вклад у захист рідної землі.


Захід відбудеться за адресою:
м. Сєвєродонецьк, просп. Радянський, 54.
Телефон для довідок та акредитації: (067) 509-63-35, е-mail: blagvoin@gmail.com


Комментарии закрыты