3 вересня відбулася чергова прес-конференція речника АТО у Луганській області (фото)

У кризовому медіа центрі «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк) відбулась чергова прес-конференція речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука.Представники ЗМІ були ознайомлені з ходом Антитерористичної операції у Луганській області протягом останньої доби. Зокрема, зазначалося, що останні 4 доби обстановка залишалася стабільною. Незаконні збройні формування, в цілому, припинили системний вогонь по наших позиціях. Проте зафіксовано окремі збройні провокації вздовж лінії розмежування на Луганському напряму. А на  Артемівському напрямку (Попаснянський район) – сторони дотримувались режиму припинення вогню.  (Подробиці – в офіційному зведенні речника АТО на сайті: www.ato.lisichansk.in.ua).DSC_1011Спеціальним гостем прес-конференції став керівник громадської організації «Ніхто крім нас» (м. Рубіжне) Віталій Доброжан, який ознайомив журналістів з досвідом проведення військово-польових зборів, головною метою яких є військово-патріотичне виховання. Цього літа йому спільно з ГО «Каскад» (Сергій Бондар, м. Сєвєродонецьк) вдалося провести 3 зміни — у червні, липні та серпні. Журналіти мали змогу подивитися 2 відеосюжети про підготовку молоді.DSC_1019 DSC_0002

За словами Віталія Доброжана, у таборах побувало близько 100 дітей. Школяри навчаються на зборах «військовій справі спражнім чином»: тактична медицина, підводна підготовка, вогнева, гірська, стрибки з парашутом і т.д. До речі, сам керівник — прапорщик запасу, десантник. Зараз — інструктор з парашутної підготовки і часто сам прація як випускаючий при проведенні стрибків. 

Доброжан Віталій висловив вдячність за підтримку військово-патріотичного шкільного руху керівництву МВС у Луганській області, батальйону спецпризначення «Луганськ-1», а також управлнню МНС. Він зазначив, що виховання та підготовка дітей має підтримуватися й на рівні місцевої влади, однак керівництво м. Рубіжне до цього часу на опрацювало відповідну програму. Отож батькам дітей доводиться нести увесь тягар витрат на польові збори своїх дітей.

Водночас з 2011 року організації «Ніхто крім нас» вдалося зробити чимало. Напрацьована солідна матеріально-технічна база, накопичено досвід. Наступні етапи будуть ще більш вражаючими. Є можливість вийти на міжнародний рівень. Зараз триває співпраця з партнерами у США. Зацікавлення до діяльності ГО «Ніхто крім нас» висловив голова Луганської ВЦА Георгій Тука.

Оф. інф.

 


Комментарии закрыты