Бойовики залякують населення активізацією бойових дій

rechnik_atoCтаном на 07.00 16.04.2015 року обстановка на Луганському напрямку – без змін, залишалася напруженою.
Порушивши вимоги режиму припинення вогню, встановлені Мінськими угодами, бойовики т.зв. «ЛНР» двічі обстріляли вогневі позиції ЗС України. Провокативні обстріли ВОП ЗС України проводилися у нічний час з напрямків пам’ятника КНЯЗЮ ІГОРУ та села ЖОЛОБОК. Бойовики використовували зенітні установки ЗУ-23-2 та стрілецьку зброю. Втрат серед наших військовослужбовців не допущено.
За аналогічний період минулої доби було зафіксовано 7 обстрілів. В зоні відповідальності сектору було зафіксовано проліт ворожого БПЛА в районі ТЕПЛЕ – КОЗАЧИЙ. 
Бойовиками НЗФ проводили передислокацію особового складу, озброєння та бойової техніки, у тому числі танків, БТР, САУ. На тимчасово захопленій українській території терористи зводили нові та вдосконалювали існуючі фортифікаційні споруди.
Продовжується ведення розвідки розвідувально-диверсійними групами переднього краю, з метою визначення організації оборони сил АТО на напрямку ЩАСТЯ та СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ. 
На полігоні в районі с. УСПЕНКА Лутугинського району Луганської області проводилися навчання підрозділів артилерійської розвідки т.з. Новоросії. Серед населення с. Калинове Попаснянського району Луганської області бойовиками "ЛНР" поширювалися чутки щодо необхідності термінового виїзду за межі населеного пункту у зв’язку з ймовірністю активізації бойових дій.
Найбільш загрозливими залишаються напрямки на СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ЩАСТЯ та ТРЬОХІЗБЕНКА. Можливе відновлення спроб взяття під контроль «Бахмутського шляху» з подальшим просуванням в напрямку ЛИСИЧАНСЬК ТА СЄВЕРОДОНЕЦЬК. Для підтримки дій противника можуть залучатись підрозділи ЗС РФ.
Підрозділами сектору «А» та «С» виконували завдання з нарощування системи інженерних загороджень, дообладнувалися взводні опорні пункти, блокпости, відривалися траншеї, обладнувалися бліндажі та капоніри.
Резерви сектору «А» проводили тренування, відпрацьовували виконання завдань за призначенням.


Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»,
Руслан ТКАЧУК, речник АТО в Луганській області
16.04.15


Комментарии закрыты