Активізувалися ДРГ бойовиків з метою здійснення диверсій у глибокому тилу

Станом на 07.00 24.04.2015 року обстановка на Луганському напрямку була складною та напруженою. Підрозділи ЗС України знаходилися у готовності до відбиття терористичних атак.
Порушуючи Мінські угоди щодо дотримання «режиму тиші», ввечері минулої доби терористи здійснили 4 обстріли позицій ЗС України в районі м. Щастя з напрямку ВЕСЕЛА ГОРА. Бойовики т.зв. «ЛНР» вели вогонь з автоматичних зенітних установок ЗУ-23-2, гранатометів АГС-17, кулеметів ПК та ДШК, іншої стрілецької зброї.
За аналогічний період минулої доби було зафіксовано 10 обстрілів. Кількість обстрілів зменшилась на 6.
Втрат особового складу ЗС України не допущено. Втім, під час обстрілу українського ВОП один солдат отримав осколкове поранення. Стан українського воїна середньої тяжкості, стабільний. Військовослужбовцю була надана перша медична допомога. Його оперативно доставлено в лікарню м. Щастя. Загрози для життя немає.
В смузі відповідальності сектору «А» двічі спостерігалися розвідувальні прольоти безпілотників терористів в районах н.п. БУКАТІВКА та ШИРОКЕ. Загрозлива ситуація зберігається у напрямах на н.п. ЩАСТЯ, СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ та ТРЬОХІЗБЕНКА.
Терористичні угрупування т.зв. «ЛНР» продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів та паливо-мастильних матеріалів, нарощували чисельність свого угруповання вздовж смуги зіткнення. Основні зусилля адептів «Русского мира» зосереджувалися на проведенні заходів із перегрупування та доукомплектування НЗФ особовим складом. Тривала активізація ДРГ бойовиків з метою здійснення диверсій у глибокому тилу. Проводилося інтенсивне навчання угрупувань терористів на полігонах поблизу міст АЛЧЕВСЬК, ЗОРІНСЬК, ЛУГАНСЬК та н.п. КРАСНОПІЛЛЯ.
Підрозділи ЗС України охороняли та обороняли базові табори, блокпости, взводні та ротні опорні пункти, спостерігали за діями супротивника. Інженерні загони сектору разом з обласними будівельними організаціями продовжували виконувати завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень.
Загальновійськові резерви, резерв негайного реагування, артилерійський та протитанкові резерви сектору ЗС України до виконання завдань за призначенням готові. З особовим складом резервів проводилися відповідні тренування.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»,
24.04.15

Комментарии закрыты