Бойовики НЗФ так званої «ЛНР» 6 разів порушили вимоги Мінських домовленостей на Луганському напрямку

З 07.00 04.06. до 07.00 05.06.2015 року на Луганському напрямку – без змін. Бойовики НЗФ так званої «ЛНР» 6 разів порушили вимоги Мінських домовленостей.
З 19.00 4 червня до 7.00 ранку 5 червня російські найманці 2 рази обстріляли позиції українських військ в районі населених пунктів Новотошківка та Донецький з використанням мінометів калібру 82 міліметри. Внаслідок обстрілів численні поранення отримав 41-річний військовослужбовець ЗСУ.
Бойові дії протягом учорашнього вечора та минулої ночі велися також у Кримському, Троїцькому та Катеринівці (Попаснянський район), а також Станиці Луганській. В останньому селищі частині району через відсутність світла немає централізованого водопостачання, дуже ускладнений мобільний зв’язок. Протягом останніх двох тижнів терористи у трьох місцях пошкодили водопровід, який подає воду на окуповану ними ж територію. У зв’язку з цим голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль розпорядився відключити подачу води на територію, контрольовану терористами. Сьогодні з 9 години ранку це розпорядження виконане. Воду подадуть тільки після того, як самозванці з “ЛНР” усунуть пошкодження.
Втрат серед особового складу підрозділів ЗС України на Луганському напрямку не допущено.
Бойовики продовжують активне використання БПЛА з розвідувальною ціллю. Засобами ППО сектору «А» у нічний час було зафіксовано 18 прольотів безпілотників противника.
Підрозділи Збройних Сил України продовжували роботи з інженерного дообладнання вогневих позицій Збройних Сил у визначених районах. Військовослужбовці виконували бойові завдання, перебуваючи у повній бойовій готовності до відбиття атак російських найманців.


Комментарии закрыты