Бойовики т.з. «ЛНР» порушують Мінські угоди та Міжнародне гумантітарне право

З 07.00 25.05. до 07.00 26.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася складною, без значних змін. Зберігалася загроза відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій.
Вогнева активність бойовиків припадала на вечірній та нічний час доби. Порушуючи Мінські угоди щодо встановлення режиму припинення вогню, бойовики т.зв. «ЛНР» здійснили 13 провокаційних обстрілів укріплених позицій ЗС України в районах н.п. СИЗЕ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та ЩАСТЯ. Учора вдень в районі населеного пункту Сизе відбулось бойове зіткнення із ДРГ противника. Бойовики т.з. «ЛНР» у порушення Міжнародного гуманітарного права обстріляли санітарний автомобіль поблизу с. Сизого, після чого намагалися захопити його. Українські військовослужбовці вчасно прийшли військовим медикам на допомогу і бойовики т.з. «Новоросії» швидко покинули район зіткнення.
Обстріли тривалістю від 7 хвилин до 1,5 годин велися з озброєння танку, автоматичних гранатометів, СПГ, 82-мм мінометів та стрілецької зброї. Незворотних втрат особового складу ЗС України не допущено. Луганська ТЕС функціонує в штатному режимі. Даних про руйнування цивільної інфраструктури не надходило.
Підрозділами сил АТО виконувалися визначені бойові завдання, велося спостереження за супротивником. Зафіксовано 3 розвідувальних прольоти БПЛА противника. Інженерні загони ЗС України спільно з обласними будівельними організаціями нарощували системи інженерних загороджень.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»
26.05.15

Комментарии закрыты