Бойовики т.з. ЛНР здійснили 8 обстрілів з використанням мінометів, АГС-17 та ДШК

З 07.00 06.05. до 07.00 07.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку в смузі відповідальності сектору «А» залишалася складною та помірно напруженою. Зберігалася загроза відновлення НЗФ активних бойових дій. У порушення Мінських угод про припинення вогню, угруповання бойовиків т.зв. «ЛНР» бойовики загалом здійснили 12 обстрілів позицій підрозділів ЗС України з використанням стрілецької зброї, мінометів та автоматичних гранатометів.

Російські найманці обстрілювали взводні опорні пункти ЗС України в районі  населеного пункту ЩАСТЯ, де було здійснено 8 обстрілів з використанням мінометів, АГС-17 та ДШК зі сторони МЕЛОВА ГОРА. Та на напрямку СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, де було здійснено 3 обстріли з напрямків с. ВЕРГУНКА та району пам’ятника КНЯЗЯ ІГОРЯ. Невідворотних втрат серед особового складу ЗС України не допущено.

Протягом ночі з напрямку с. КАЛИНОВЕ (підконтрольного бойовикам т.з. «ЛНР») відбувся обстріл з мінометів та автоматичної зброї позиції сил АТО у с. ТРОЇЦЬКЕ (Попаснянський район).

На луганському напрямку прольотів безпілотних літальних апаратів супротивника не зафіксовано. Російські найманці продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів, нарощування свого бойового потенціалу. Найбільша активність противника спостерігається у напрямках населених пунктів ЩАСТЯ,  СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та м. ЛИСИЧАНСЬК.

Тривають роботи із нарощування системи інженерних загороджень, обладнання  бліндажів, капонірів, траншей. Разом з будівельними організаціями визначених облдержадміністрацій працювали інженерні загони сектору.  Підрозділи ЗС України займалися виконанням бойових завдань, зосереджуючи основні зусилля на охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних опорних пунктів, підтриманні повної бойової готовності до відбиття будь-яких терористичних атак.

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектору «А»

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області

 


Комментарии закрыты