Бойовики терористичної «ЛНР» готуються до проведення параду

Cтаном на 07.00 22.04.2015 року на Луганському напрямку зберігалася складна, помірно напружена обстановка із збереженням загрози відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій. Підрозділи ЗС України знаходяться у постійній бойовій готовності до відбиття будь-яких терористичних атак.
Вчора з 14.20 до 22.30 адепти «Русского мира» тричі зі стрілецької зброї обстріляли оборонні рубежі ЗС України. Два обстрілі ВОП ЗС України пролунали з напрямку ВЕСЕЛА ГОРА та 1 — з напрямку ПЕРВОМАЙСЬК.
Втрат особового складу ЗС України не допущено.
21.20 було зафіксовано проліт ворожого БПЛА за маршрутом СТАРОБІЛЬСЬК – КУРАЧІВКА.
Найбільш загрозлива ситуація зберігається у напрямах на н.п. ТРЬОХІЗБЕНКА, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та ЩАСТЯ. У цих районах терористи продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів та паливо-мастильних матеріалів, а також нарощування угруповання НЗФ т.зв. «ЛНР». В угрупуваннях НЗФ здійснювалася перевірка наявного озброєння з метою виявлення некомплекту та його поповнення. Бойовики продовжували активно застосовувати розвідувальні підрозділи для збору інформації про переміщення наших частин.
Крім того проводилися заходи щодо підготовки угрупувань бойовиків т.зв. «ЛНР» до участі в параді 9 Травня в м. ЛУГАНСЬК.
Наші підрозділи охороняли та обороняли базові табори, блокпости, взводні та ротні опорних пунктів, вели спостереження за діями бойовиків «Новоросії». Інженерні підрозділи сектору разом з обласними будівельними організаціями виконували завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень сектору в інтересах визначених підрозділів: викопувалися капоніри, траншеї, прокладалися колонні шляхи. Резерви сектору «А» проводили заняття з вдосконалення виконання завдань за призначенням.

Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»,
Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області
22.04.15

Комментарии закрыты