БОЙОВИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБСТРІЛЮВАТИ ПІДКОНТРОЛЬНУ УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ ТЕРИТОРІЮ ЛУГАНЩИНИ З ВАЖКОЇ АРТИЛЕРІЇ. Є ПОРАНЕНІ

Протягом доби бойовики чотирнадцять разів з гранатометів, зенітних установок та стрілецької зброї обстрілювали блокпости Збройних сил України та територію Новоайдарського, Попаснянського та Станично-Луганського районів. Внаслідок обстрілу поранення отримав співробітник міліції

 

Тричі зі сторони с. Раївка та с. Весела гора (підконтрольних «ЛНР») зі стрілецької і снайперської зброї бойовики обстріляли блокпости ЗСУ у м. Щастя. Внаслідок обстрілу 38-річний співробітник міліції отримав поранення.

Тричі зі сторони с. Сокольники (підконтрольного «ЛНР») зі стрілецької зброї та підствольного гранатомету бойовики обстрілювали с. Трьохізбенка.

Двічі з території с. Хороше і с. Сокольники з гранатометів бойовики обстрілювали блокпост ЗСУ у с. Кримське, Новоайдарського району.

Тричі зі сторони м. Первомайськ і м. Золоте-5 (підконтрольних «ЛНР») зі стрілецької зброї та мінометів бойовики здійснювали обстріли вул. Первомайської та Артемівської м. Попасна і блокпосту ЗСУ у м. Золоте-4.

Двічі зі сторони с. Жолобок зі стрілецької зброї бойовики обстрілювали блокпост ЗСУ біля с. Донецький.

Сьогодні о 03.05 зі сторони пам’ятника князя Ігорю (територія підконтрольна «ЛНР») бойовики з мінометів обстріляли блокпост ЗСУ у смт. Станиця Луганська.

 


Комментарии закрыты