CПЕЦНАЗ ВІДПРАЦЬОВУЄ НАВИЧКИ БОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ БЕЗПІЛОТНИКІВ (ВІДЕО)

На навчальних полігонах співробітники спецпідрозділів луганської міліції відточують майстерність бойової підготовки. На чергове вчення прибули військові експерти з Києва.
Своїм досвідом авіаконтсруктора поділився заступник командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУМВС України у Луганській області Андрій Умрихін. Авіамоделюванням Андрій займається практично все життя. Сам він родом зі Львівської області.
Коли почався військовий конфлікт на сході України, відмовився від чиновницького крісла, вирішив, що тепер його знання знадобляться, як ніколи, в прифронтовій зоні. Протистояти професійним безпілотникам супротивника тепер можуть його власні, зібрані з підручних засобів. І таких Андрій виготовив вже більше п'ятдесяти.
Полігон, де вдалося зняти зліт безпілотника, став постійним притулком бійців різних спецпідрозділів МВС. Тут день у день відпрацьовують ведення бою в різних умовах, причому використовуючи бойову зброю. Процес навчання контролюють начальник ГУМВС України у Луганській області генерал-лейтенант міліції Анатолій Науменко, військові експерти і представники Міністерства внутрішніх справ. Поки особливих зауважень до бійців немає. Вони намагаються максимально звикнути до зброї.
Серед стрілецької присутні різні моделі, але це мінусом не вважається, оскільки дозволить бійцям, як новачкам, так і більш досвідченим, пристосуватися до цих особливостей. Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, перед візитом у Луганську область, побував уже на багатьох полігонах, ходом навчань залишився задоволений. Операція із взяття будівлі, де знаходився умовний противник, отримала від керівництва тверду «четвірку з плюсом».
Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Луганській області
https://youtu.be/pBPZLwGD1Qc

Комментарии закрыты