Чергова прес-конференція речника АТО спільно з волонтерами з Одещини

1 жовтня у Сєвєродонецькому кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбулася чергова прес-конференція речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука. Він головні головні фейкові новини «Новоросії» і надав журналістам та громадськості інформацію щодо ситуації на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках  та порядку відведення озброєнняна від лінії розмежування. Отже didline — 3 жовтня, за умови дотримання НЗФ т.з. «ЛНР» режиму припинення вогню.dsc_0064_0
Зокрема, повідомив Руслан Ткачук, станом на 07.00 1.10.2015 року на Луганському і Артемівському (Попаснянський район) напрямках уздовж лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню. Тиша.
- Учора ввечері керівництво, так званої, «ЛНР» приєдналося до доповнень Мінських угод, раніше підписаних представниками ОБСЄ, Росії та України, що регламентують відведення танків і гармат калібром до 100 мм протягом двох діб з моменту ратифікації, — зазначив Руслан Ткачук. - Військове командування підрозділів Збройних Сил України сектора «А» провело зустріч з керівництвом місії ОБСЄ на Луганщині. Погоджено, що за умови дотримання протягом сьогоднішніх і завтрашніх доби уздовж лінії розмежування режиму «тиші», відведення озброєння буде здійснюватися на 15 км і пройде в два етапи. На Луганщині відведення розпочнеться зі Станиці Луганській. Спочатку будуть відводитися 82-мм міномети, потім — СПГ-9 і т.д. На кожному етапі — узгодження з ОБСЄ. Виконання протоколів Мінських домовленостей Українська сторона буде проводити в присутності преси. 
Спеціальним гостемречника АТО на цього разу став пастор церкви «Джерело живої води» (м. Ізмаїл, Одещина) Олександр, який прибув як волонтер разом з двома членами своєї християнської общини.dsc_0058_0 Вони привезли продукти харчування та одяг для людей, які потребують допомоги. Усе зібрали прихожани Ізмаїльської церкви «Джерело живої води».
- Бог поклав мені на серце допомагати людям, які залишилися мешкати у зоні військового конфлікту. Це вже моя п'ята поїздка в зону АТО. Ми допомагаємо людям, тому що це заклик церкви. Парафіяни нашої церкви збирають теплий одяг і гроші, ми всіма силами намагаємося бути корисними, б як відомо віра без справ — мертва..., — зазначив пастир Олександр. — Сьогодні ми з паном речником їдемо в село Трьохізбенка, наприклад. Веземо продукти та теплі речі, побутову хімію, а ще ми закупили все необхідне для налагодження харчування у дитячому садочку.
Гість прес-конференції також висловив сподівання, що незабаром знову поверненться на Луганщину.  

Комментарии закрыты