ДОПОМОГА, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ

Заступник головного лікаря Старобільського територіального медичного об’єднання Сергій Гусаков та санінструктор медичного пункту артбригади, що дислокована у цьому місті, Олександр Кравченко, не приховували своєї радості під час розвантаження насправді безцінного для здоров’я пацієнтів вантажу. Усього якихось півтора тижні минуло з того часу, як про дефіцит ліків у лікарні міста Старобільська стало відомо волонтерам з міста Луцьк, які опікуються своїми земляками, що служать тут, і ось – надійшла необхідна допомога!

- В нашій лікарні окрім місцевого населення лікуються також і переселенці з тимчасово окупованих територій Сходу і військовослужбовці. Ми тут не розділяємо хворих на «наших» та «не наших». Усі вони для нас свої! Усі, хто потребує медичної допомоги, отримують її в стінах нашого лікувального закладу, — говорить заступник головлікаря Сергій Гусаков. – Втім, наявне фінансування не дозволяє нам повністю забезпечувати усіх наявних хворих необхідними їм ліками, тож доводиться звертатися за допомогою до волонтерів. Ми надали представникам громадської організації «Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» перелік конче та терміново необхідних нам лікарських засобів, і ось отримали допомогу!

Головний лікар Старобільської міської лікарні В’ячеслав Биков теж не приховував своєї радості від отриманої допомоги.

– Я дуже радий тому, що люди відгукуються на нашу біду, на те, що в нас дефіцит медикаментів, витратних матеріалів. 22 найменування, понад 3 тисячі одиниць медичних засрбів вартістю понад 66 тисяч гривень, — наголосив він.

На прохання медиків волонтери надіслали й медичні розчини, необхідні для розведення препаратів, спеціалізовані препарати для лікування контузій, знеболюючі, для лікування гастритів та виразок, для зняття інтоксикації, лікування простудних захворювань тощо.  

– Із самого початку перебування нашого підрозділу тут, у Старобільську, ми налагодили стосунки з місцевими медзакладами, до яких за кваліфікованою допомогою звертаються наші військовослужбовці, — розповідає санінструктор медичного пункту артбригади Олександр Кравченко. – І тому, коли виникла така необхідність, я залучив усі свої можливості та зв’язки у рідному Луцьку, щоби допомога була надана. Й хоча наші Луцькі волонтери своєю діяльністю мали намір допомагати лише військовим, вони таж зрозуміли, що допомагаючи у зоні АТО цивільному населенню, вони тим самим надають допомогу й війську, яке своїми грамотними продуманими діями здобуває все більшу довіру та повагу місцевого населення. І цим, я впевнений, наближає й нашу перемогу!

Володимир КОРНІЯКА,

із зони АТО.

На знімку: розвантаження лікарських засобів, головний лікар Старобільської міської лікарні В’ячеслав Биков – в центрі, заступник головного лікаря Сергій Гусаков та санінструктор медичного пункту артбригади, що дислокована у цьому старовинному місті, Олександр Кравченко. 


Комментарии закрыты