Два військовослужбовця ЗС України отримали поранення середньої тяжкості

З 07.00 02.05. до 07.00 03.05.2015 року обстановка в смузі відповідальності сектору «А» на Луганському напрямку залишалася напруженою. Вагомих змін в оперативній обстановці протягом доби не відбулося.

Порушуючи домовленість щодо припинення вогню, досягнуту завдяки підписанню Мінських, терористичні угруповання т.зв. «ЛНР» здійснили 14 обстрілів позицій ЗС України: 1 – чотирма ПТКР, 4 – з мінометів, 9 – з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.

За аналогічний період минулої доби зафіксовано 17 обстрілів. Кількість обстрілів зменшилась на 3.

5 разів обстрілювали позиції підрозділів ЗС України в районі м. ЩАСТЯ, тричі з напрямку СОКІЛЬНИКИ обстріляли с. КРИМСЬКЕ. 2 обстріли мінами та ПТКР здійснено по шахті «ПРОЛЕТАРСЬКА». Двічі з мінометів терористи обстріляли ВОП ЗС України з напрямку н.п. ДОНЕЦЬКИЙ. Бойовий пост в районі терикону ЗОЛОТЕ-4 було обстріляно з гранатометів та стрілецької зброї з напрямку ЗОЛОТЕ-5.

Також один обстріл з автоматичного гранатомету АГС-17 здійснено по ВОП в районі н.п. КРЯКІВКА з напрямку СМІЛЕ, внаслідок чого 2 військовослужбовця ЗС України отримали поранення середньої тяжкості. Поранені заходяться при свідомості в лікарні н.п. НОВОАЙДАР.

В смузі відповідальності сектору «А» було зафіксовано 1 прольот ворожого БПЛА в районі СТАРОБІЛЬСЬКА в напрямку КУРЯЧІВКИ.

Бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» переміщувалася військова техніка, накопичувалися боєприпаси, матеріально-технічні засоби. Бойовий потенціал терористів нарощувався у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки ЗС РФ. З території РФ здійснювалося постачання боєприпасами, бойовою технікою.

Підрозділи сектору «А» виконували бойові завдання, зосереджуючи зусилля на охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних та ротних опорних пунктів, спостережних постів та підтриманні постійної бойової готовності до відбиття терористичних атак з боку НЗФ т.зв. «ЛНР».

 


Комментарии закрыты