Два захисника України отримали осколкові поранення середньої тяжкості

З 07.00 05.05. до 07.00 06.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку була складною, без тенденції до покращення. Різких змін у діях НЗФ т.зв. «ЛНР» не відбулося.

Своїми активними діями бойовики т.зв. «ЛНР» неодноразово протягом доби порушували Мінські домовленості щодо збереження «режиму тиші». На Луганському напрямку було зафіксовано 6 обстрілів, у тому числі 3 – зі стрілецької зброї, по-одному – з автоматичного гранатомету, великокаліберного кулемету та зенітної установки ЗУ-23-2. За аналогічний період минулої доби зафіксовано 1 бойове зіткнення та 1 обстріл. Кількість обстрілів збільшилась на 4. Безповоротних втрат особового складу, озброєння та військової техніки не допущено. Втім, два військовослужбовця отримали осколкові поранення середньої тяжкості. Один – від підриву гранати РГД-5, інший – під час мінометного обстрілу. Постраждалим була надана медична допомога. Загрози їхньому життю немає.

Вогневі удари терористів були спрямовані у напрямках на н.п.  СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та ТРЬОХІЗБЕНКА. Бойовики вели вогонь зі сторони н.п СЛОВЯНОСЕРБСЬК та КРАСНИЙ ЛИМАН. Прольотів ворожих БПЛА Луганському напрямку не зафіксовано.

Російські найманці зосереджували та накопичували військову техніку та боєприпаси, зводили фортифікаційні споруди  у безпосередній близькості від лінії зіткнення. Продовжувалося приховане переміщення військової техніки, матеріально-технічних ресурсів, нарощування бойового потенціалу у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки ЗС РФ. НЗФ т.зв. «ЛНР» продовжували активні бойові дії на окремих ділянках з намаганням взяти їх під свій контроль та створити сприятливі умови для наступу. Для підтримки дій бойовиків можуть залучатись підрозділи ЗС РФ безпосередньо з російської території.

Частини ЗС України виконували бойові завдання з охорони та оборони базових таборів, блокпостів, взводних та ротних опорних пунктів, перебували у постійній бойовій готовності. 


Комментарии закрыты