«Матч життя» відбувся у Сєвєродонецьку

У Сєвєродонецьку відбувся футбольний матч між командами «АТО» (збірна військових частин, ВСП) та підприємцями міста. У напруженому поєдинку з рахунком 4:2 перемогли підприємці, що громадаю було протлумачено як гарна прикмети наближення до миру.

Команда «АТО» була сформована за лічені години до матча, отож у першому таймі їй вочевидь не вистачало зіграності. Досвідчені іграки команди-суперника (деякі з я ких грали й у «прем'єр-лізі») доволі швидко скористалися цією обставиною, хоча на початку військові активно атакували. Другий тайм розпочався з рахунку 4:0. У тому числі один гол — з пенальті. Гравці «АТО» прителись, познайомились і дали гідну відсіч, завбивши два голи.

Близько двох сотень вболівальників, які активно підтримували футболістів, були у захваті. Кращі гравців заохочено грамотами. Матч відбувся за підтримки Фонду «Відродження»

DSC_1287 DSC_1292 DSC_1295 DSC_1297 DSC_1298 DSC_1307 DSC_1312 DSC_1315 DSC_1316 DSC_1322 DSC_1329 DSC_1332 DSC_1346 DSC_1358 DSC_1360 DSC_1365 DSC_1352