Книги киян для Донбасу

17 травня 2015 року у рамках проекту «Український простір» в літературній світлиці Центральної міської бібліотеки м. Рубіжне відбулася творча зустріч директора київського видавництва «Вадим Карпенко» публіциста, перекладача, видавця Вадима Карпенка з поетами Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга», членами клубів «КИВиС», «Ковчег» (відділ мистецтв), «Встреча» (терцентр), бібліотечними фахівцями, педагогами та користувачами бібліотеки.
Речник АТО в Луганській області підполковник Руслан Ткачук, який виступає партнером, презентував проект «Український простір» та представив гостя. Вадим Карпенко розповів про напрямки діяльності видавництва: випуск художньої літератури для дітей та підлітків словників, підручників, довідкової та науково-публіцистичної літератури, надання допомоги авторам у перетворенні рукопису на повноцінну і доступну для читання книжку, її видання, проведення літературних конкурсів для юнацтва.
Головна мета проекту «Український простір» — насичення Донбасу сучасною українською книгою, яка, як відомо, фіормує найбільш сталі переконання. Директор ЦБС Валентина Задорожна відмітила значну роль читання в житті суспільства, кожної людини, розповіла про заходи в бібліотеках у цьому напрямку, запропонувала співпрацю у виданні творів літераторів «Райдуги». Натхненно лунали вірші рубіжанської поетеси Зої Мірошниченко «Моя Україна», «Незалежність», «Солодка мить», «Пані Любов».
У рамках проекту «Український простір» бібліотеці було передано книги різного жанру для широкого кола читачів. Загалом це четверта поїздка Вадима Карпенка з партнерами до зони АТО. Вони передають мешканцям Сходу України книги, зібрані під час останноьї благодійної виставки, які щоквартально проходять у Києві. Кияни купують в україномовних видавництв (востаннє їх на книжній експозиції було близько 30) і передають для мешканців Донбасу та бійців АТО. Загалом за час існування проекту (а йому близько 7 місяців) до бібліотек, медичних закладів, шкіл та військових підрозділів у Краматорську, Артемівську, Славянську, Сєвєродонецьку, Лісічанську та Рубіжному передано близько 6000 книг.
Тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління культури Кристина Євгеніївна Єфімченко щиро подякувала організаторам та учасникам зустрічі.DSC_1937

DSC_1938

DSC_1940

DSC_1952

DSC_1956


Комментарии закрыты