Контрабанді – СТОП!!!

Офіційна заява

Один з основних фінансових стимулів існування невизнаних територіальних формувань типу «ЛНР» чи «ДНР» -  це контрабанда. Офіційно, будь-які вантажні перевезення крізь лінію зіткнення, українською владою категорично заборонені. Днями, один з таких потоків незаконного вантажоперевезення у смузі відповідальності сектору «А» припинив своє існування завдяки підрозділам ЗС України.

Більш детально, про обставини затримання повідомили у штабі сектору «А» сил АТО. Напередодні свят, підпорядковані сектору частини та підрозділи отримали спеціальне розпорядження, у якому чітко визначались коридори для руху великогабаритного вантажного транспорту та автобусів на ділянці між містами Лисичанськ та Стаханов, який перебуває на даний час на непідконтрольній Україні території. У тому ж розпорядженні йшлося й про визначені шляхи для переміщення цивільного населення на легкових автомобілях та пішки. Фактично, було створено умови для розділення транспортних потоків і зменшення «шпаринок» у смузі протистояння для контрабандистів. Військовослужбовці однієї з механізованих бригад та окремих батальйонів ЗС України свою частину завдання успішно виконали: «мишоловка» для  контрабандистів  захлопнулась на одному з блокпостів Збройних Сил України біля міста Золоте Попаснянського району Луганщини. У результаті затримано близько 168 вантажних автомобілів та мікроавтобусів з товаром. Затримані автомобілі та вантаж передані для подальшого розслідування представникам ДПСУ та фіскальної служби. Злочинний намір вивезти з України вантаж не вдався.

Військові підрозділи у смузі відповідальності сектору «А» й надалі запобігатимуть будь-яким намаганням контрабандистів підживлювати «економіку» невизнаного територіального утворення. Усі підрозділи, які несуть службу на блокпостах та у пунктах пропуску пильності не втрачають.

 

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»

 


Комментарии закрыты