Кримінальні правопорушення та події станом на 2 травня 2015 року

Військові злочини

1 травня бойовики п’ять разів з автоматичного гранатомету на станку, мінометів та стрілецької зброї обстріляли підконтрольну українській владі територію Луганської області:

- двічі (у період часу з 05.30 по 06.00 та о 22.35) зі сторони пам’ятника князеві Ігорю (підконтрольної «ЛНР») обстріл з мінометів (6 пострілів) та стрілецької зброї у напрямку блокпосту ЗСУ біля автостанції смт. Станиця Луганська;

- у період часу з 18.30 по 18.45 зі сторони с. Весела Гора (підконтрольного «ЛНР») з АГС обстріл блокпосту ЗСУ поблизу автостанції у м. Щастя;

- о 15.00 з підконтрольної «ЛНР» території мінометний обстріл (5 пострілів) у напрямку с. Кримське. Внаслідок обстрілу осколочні поранення отримала місцева жителька 1941 р.н.;

- о 16.45 зі сторони смт. Слов’яносербськ (підконтрольного «ЛНР») обстріл з АГС (5 пострілів) опорного пункту ЗСУ у с. Трьохізбенка. Внаслідок обстрілу осколкові поранення отримали четверо військовослужбовців ЗСУ 1964, 1971, 1990, 1991 р.н.

Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Терористичний акт

1 травня до Сєвєродонецької міської лікарні з мінно-вибуховою травмою, осколковим пораненням був госпіталізований військовослужбовець ЗСУ 1981 р.н. Встановлено, що тілесні ушкодження чоловік отримав у лісосмузі в районі с. Червоний Жовтень Станично-Луганського району, внаслідок детонації невстановленого вибухового пристрою. Проводиться перевірка.

1 травня під час патрулювання території прилеглої до блокпосту біля річки «Ковсуг» співробітники Новоайдарського райвідділу міліції виявили вибуховий пристрій, зовні схожий на тубус від ПТКР 9м113 «Фагот». Знайдений пристрій було знешкоджено на місці події.

Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Розбій

1 травня до Рубіжанського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 38-річної місцевої жительки про те, що невідома особа проникла до квартири її матері 1947 р.н. на вул. Леніна та із застосуванням насилля відкрито заволодів двома мобільними телефонами і грошима. У ході проведення оперативно-розшукових заходів за скоєння злочину співробітники міліції обґрунтовано підозрюють раніше судимого місцевого жителя, 1969 р.н. Уживаються заходи щодо розшуку та затримання підозрюваного. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 3 ст. 187 КК України «Розбій».

Безвісти зниклі

1 травня до Попаснянського райвідділу міліції від жінки 1953 р.н. надійшла заява про те, що 27 квітня її чоловік гр. Гасанов А.Г., 1960 р.н., виїхав на власному автомобілі «ВАЗ-2105» з м. Артемівськ до с. Катеринівка та дотепер його місцезнаходження невідоме.

3 квітня до Лисичанського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що втрачено зв'язок з луганчанином гр. Початовським Т.А., 1966 р.н.

Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження чоловіків.

 

ВЗГ ГУМВС України

у Луганській області

 

Уголовные правонарушения по состоянию на 2 мая 2015 года

Военные преступления

1 мая боевики пять раз из автоматического гранатомета на станке, минометов и стрелкового оружия обстреляли подконтрольную украинской власти территорию Луганской области:

- дважды (в период времени с 05.30 до 06.00 и в 22.35) со стороны памятника князю Игорю (подконтрольной «ЛНР») обстрел из минометов (6 выстрелов) и стрелкового оружия в направлении блокпоста ВСУ возле автостанции пгт. Станица Луганская;

- в период времени с 18.30 до 18.45 со стороны с. Веселая Гора (подконтрольного «ЛНР») из АГС обстрел блокпоста ВСУ вблизи автостанции в г. Счастье;

- в 15.00 с подконтрольной «ЛНР» территории минометный обстрел (5 выстрелов) в направлении с. Крымское. В результате обстрела осколочные ранения получила местная жительница 1941 г.р.;

-  16.45 со стороны пгт. Славяносербск (подконтрольного «ЛНР») обстрел из АГС (5 выстрелов) опорного пункта ВСУ в с. Трехизбенка. В результате обстрела осколочные ранения получили четверо военнослужащих ВСУ 1964, 1971, 1990, 1991 г.р.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 258 УК Украины «Террористический акт».

Террористический акт

1 мая в Северодонецкую городскую больницу с минно-взрывной травмой, осколочным ранением был госпитализирован военнослужащий ВСУ 1981 г.р. Установлено, что телесные повреждения мужчина получил в лесополосе в районе с. Червоний Жовтень Станично-Луганского района, в результате детонации неустановленного взрывного устройства. Проводится проверка.

1 мая, во время патрулирования территории прилегающей к блокпосту возле реки «Ковсуг» сотрудники Новоайдарского райотдела милиции обнаружили взрывное устройство, внешне похожее на тубус от ПТУР 9М113 «Фагот». Найденное устройство было обезврежено на месте происшествия.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 258 УК Украины «Террористический акт».

Разбой

1 мая в Рубежанский горотдел милиции поступило сообщение от 38-летней местной жительницы о том, что неизвестный проник в квартиру ее матери 1947 г.р. на ул. Ленина и с применением насилия открыто завладел двумя мобильными телефонами и деньгами. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий за совершение правонарушения сотрудники милиции обоснованно подозревают ранее судимого местного жителя, 1969 г.р. Принимаются меры по розыску и задержанию подозреваемого. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 3 ст. 187 УК Украины «Разбой».

Без вести пропавшие

1 мая в Попаснянский райотдел милиции от женщины 1953 г.р. поступило заявление о том, что 27 апреля ее муж гр. Гасанов А.Г., 1960 г.р., выехал на собственном автомобиле «ВАЗ-2105» из г. Артемовск в с. Екатериновка и до сих пор его местонахождение неизвестно.

30 апреля в Лисичанский горотдел милиции поступило сообщение о том, что потеряна связь с луганчанином гр. Початовский Т.А., 1966 г.р.

Принимаются меры по установлению местонахождения мужчин.

 

ОСО ГУМВД Украины

в Луганской области

 


Комментарии закрыты