Кримінальні правопорушення та події станом на 23 травня 2015 року

Військові злочини

У ніч з 22 на 23 травня двічі зі сторони с. Весела Гора (підконтрольного «ЛНР») з АГС бойовики обстріляли блокпост Збройних сил України, автостанцію та будівлю ДСНСУ у м. Щастя.

23 травня двічі з підконтрольної «ЛНР» території з АГС та крупнокаліберного міномета 122 мм був здійснений обстріл блокпосту ЗСУ в смт. Станиця Луганська, території між с. Петрівка та с. Артема. Внаслідок обстрілу осколкові поранення отримав 53-річний військовослужбовець ЗСУ.
Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Вбивство

До Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на вул. Чапаєва у с. Вороново потрібна допомога працівників міліції. Виїздом на місце події у кухні на підлозі співробітники міліції виявили замотаний в палас труп господаря будинку 1961 р.н. У ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що 20 травня під час розпивання спиртних напоїв спільно з 46-річним жителем м. Сєвєродонецьк, на ґрунті раптово виниклого конфлікту, товариш потерпілого наніс йому чотири ножових поранення. Підозрюваний затриманий на підставі ст. 208 КПК України. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство»

Вбивство через необережність

16 травня до Рубіжанського міськвідділу міліції від 34-річної місцевої жительки надійшло повідомлення про те, що під час розпивання спиртних напоїв, на ґрунті сварки, вона нанесла удар кулаком в голову співмешканцю 1982 р.н., від якого він впав на бетонні сходини та знепритомнів. Чоловік був госпіталізований до реанімаційного відділення Рубіжанської міської лікарні. 21 травня, не приходячи до тями, він помер у реанімаційному відділенні. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ч. 1 ст. 119 КК України «Вбивство через необережність».

Незаконне заволодіння автотранспортом

22 травня до Сватівського райвідділу міліції поштою від керівництва ПАТ «Креді Агріколь Банк» надійшла заява про те, що 15 лютого 2015 року озброєні невідомі особи, одягнені у військову форму чорного кольору, на кв. Шахтарський м. Ровеньки незаконно заволоділи у 26-річного чоловіка автомобілем «Renault Sandero BSR», д/з ВВ 5681 СВ, який перебуває у заставі банку.

22 травня до Лисичанського міськвідділу міліції від 34-річного місцевого жителя надійшло повідомлення про те, що у період часу з 19 по 22 травня невідома особа з гаражу на вул. Освобождєнія м. Лисичанська незаконно заволоділа його автомобілем «ВАЗ-2106», д/з 215-12 АХ.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».

Грабіж

До Сєвєродонецького міськвідділу міліції від 32-річного місцевого мешканця надійшла заява про те, що 16 травня двоє чоловіків увірвались до його квартири на пр-ті Радянський та, спричинивши тілесні ушкодження, заволоділи його майном. У ході проведення оперативно-розшукових заходів за скоєння злочину співробітники міліції викрили та затримали двох місцевих жителів 1981 і 1990 р.н.

22 травня до Попаснянського райвідділу міліції поштою від керівництва фірми «АВК» надійшла заява про те, що у ніч з 5 на 6 травня невідомі особи у камуфльованому одязі з території підприємства фірми «АВК» на вул. 60 років створення СРСР у м. Попасна відкрито заволоділи матеріальними цінностями, спричинивши при цьому тілесні ушкодження охоронцю. Проводиться подальша перевірка.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 186 КК України «Грабіж».

Вилучення боєприпасів

22 травня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції від 35-річного чоловіка надійшло повідомлення про те, що на території колишнього цегляного заводу на вул. Силікатна у м. Сєвєродонецьк, у піску, виявлено та вилучено артилерійський снаряд калібру 122 мм, який не розірвався. Вилучене спрямовано для знешкодження до ДСНС. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Крадіжка

До Лисичанського міськвідділу міліції від 57-річної місцевої жительки надійшла заява про те, що в період часу з кінця квітня по 22 травня 2015 року невідомі особи проникли до її будинку на вул. Рилєєва та викрали телевізор, тюнер, нагрівач та супутникову антену. У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міськвідділу міліції за скоєння злочину викрили трьох місцевих мешканців 1977 і 1986 р.н.

До Новоайдарського райвідділу міліції надійшла заява про те, що ніч з 21 на 22 травня невідомі особи проникли до відділення поштового зв’язку на площі Центральна у с. Олексіївка і з сейфу скоїли крадіжку грошей.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 185 КК України «Крадіжка».

Безвісти зниклий

22 травня до Кремінського райвідділу міліції від 28-річного жителя с. Красноріченськ надійшла заява про те, що 20 травня пішов з дому та дотепер не повернувся його син гр. Павленко І.Ю., 2008 р.н. Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження хлопчика.

Розкриття раніше скоєних злочинів

Крадіжка

У ході проведення оперативно-розшукових заходів за фактом крадіжки майна у 58-річної місцевої жительки, який мав місце 12 квітня, співробітники Сєвєродонецького міськвідділу міліції за скоєння злочину викрили 20-річного жителя м. Рубіжне.

ВЗГ ГУМВС України
у Луганській області

Резонансные уголовные правонарушения по состоянию на 23 мая 2015 года

Военные преступления

В ночь с 22 на 23 мая дважды со стороны с. Веселая Гора (подконтрольного «ЛНР») из АГС боевики обстреляли блокпост Вооруженных сил Украины, автостанцию и здание ГСЧСУ в г. Счастье.

23 мая дважды с подконтрольной «ЛНР» территории из АГС и крупнокалиберного миномета 122 мм был произведен обстрел блокпоста ВСУ в пгт. Станица Луганская, территории между с. Петровка и с. Артема. В результате обстрела осколочные ранения получил 53-летний военнослужащий ВСУ.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 258 УК Украины «Террористический акт».

Убийство

В Северодонецкий горотдел милиции поступило сообщение о том, что на ул. Чапаева в с. Вороново нужна помощь сотрудников милиции. Выездом на место происшествия в кухне на полу сотрудники милиции обнаружили завернутый в палас труп хозяина дома 1961 г.р. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий было установлено, что 20 мая во время распития спиртных напитков совместно с 46-летним жителем г. Северодонецк, на почве внезапно возникшего конфликта, товарищ пострадавшего нанес ему четыре ножевых ранения. Подозреваемый задержан на основании ст. 208 УПК Украины. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 115 УК Украины «Умышленное убийство»

Убийство по неосторожности

16 мая в Рубежанский горотдел милиции от 34-летней местной жительницы поступило сообщение о том, что во время распития спиртных напитков, на почве ссоры, она нанесла удар кулаком в голову сожителю 1982 г.р., от которого он упал на бетонные ступени и потерял сознание. Мужчина был госпитализирован в реанимационное отделение Рубежанского городской больницы. 21 мая, не приходя в сознание, он умер в реанимационном отделении. Решается вопрос об избрании меры пресечения. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 119 УК Украины «Убийство по неосторожности».

Незаконное завладение автотранспортом

22 мая в Сватовский райотдел милиции по почте от руководства ПАО «Креди Агриколь Банк» поступило заявление о том, что 15 февраля 2015 года вооруженные неизвестные лица, одетые в военную форму черного цвета, на кв. Шахтерский г. Ровеньки незаконно завладели у 26-летнего мужчины автомобилем «Renault Sandero BSR», г/н ВВ 5681 СВ, который находится в залоге банка.

22 мая в Лисичанский горотдел милиции от 34-летнего местного жителя поступило сообщение о том, что в период времени с 19 по 22 мая неизвестный из гаража на ул. Освобождения г. Лисичанска незаконно завладел его автомобилем «ВАЗ-2106», г/н 215-12 АХ.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 289 УК Украины «Незаконное завладение транспортным средством».

Грабеж

В Северодонецкий горотдел милиции от 32-летнего местного жителя поступило заявление о том, что 16 мая двое мужчин ворвались в его квартиру на пр-те Советский и, причинив телесные повреждения, завладели его имуществом. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий за совершение правонарушения сотрудники милиции изобличили и задержали двух местных жителей 1981 и 1990 г.р.

22 мая в Попаснянский райотдел милиции по почте от руководства фирмы «АВК» поступило заявление о том, что в ночь с 5 на 6 мая неизвестные лица в камуфлированной одежде с территории предприятия фирмы «АВК» на ул. 60 лет образования СССР в г. Попасная открыто завладели материальными ценностями, причинив при этом телесные повреждения охраннику. Проводится проверка.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 186 УК Украины «Грабеж».

Изъятие боеприпасов

22 мая в Северодонецкий горотдел милиции от 35-летнего мужчины поступило сообщение о том, что на территории бывшего кирпичного завода на ул. Силикатной в г. Северодонецк, в песке, был обнаружен и изъят неразорвавшийся артиллерийский снаряд калибра 122 мм. Изъятое направлено для обезвреживания к ГСЧС. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ст. 263 УК Украины «Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами».

Кража

В Лисичанский горотдел милиции от 57-летней местной жительницы поступило заявление о том, что в период времени с конца апреля по 22 мая 2015 года неизвестные лица проникли в ее дом на ул. Рылеева и похитили телевизор, тюнер, нагреватель и спутниковую антенну. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники горотдела милиции за совершение правонарушения изобличили трех местных жителей 1977 и 1986 г.р.

В Новоайдарский райотдел милиции поступило заявление о том, что ночь с 21 на 22 мая неизвестные лица проникли в отделение почтовой связи на площади Центральная в с. Алексеевка и из сейфа совершили кражу денег.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 185 УК Украины «Кража».

Без вести пропавший

22 мая в Кременской райотдел милиции от 28-летнего жителя с. Краснореченское поступило заявление о том, что 20 мая ушел из дома и до сих пор не вернулся его сын гр. Павленко И.Ю., 2008 г.р. Принимаются меры по установлению местонахождения мальчика.

Раскрытие ранее совершенных преступлений

Кража

В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий по факту кражи имущества у 58-летней местной жительницы, который имел место 12 апреля, сотрудники Северодонецкого горотдела милиции за совершение правонарушения изобличили 20-летнего жителя г. Рубежное.

ОСО ГУМВД Украины
в Луганской области

Комментарии закрыты