Кримінальні правопорушення та події станом на 29 квітня 2015 року

Військові злочини

26 квітня у період часу з 16.00 по 18.00 бойовики здійснили обстріл зі стрілецької зброї м. Золоте Попаснянського району. Внаслідок обстрілу тілесні ушкодження отримав 26-річний військовослужбовець ЗСУ.

28 квітня бойовики з автоматичного гранатомету на станку обстріляли підконтрольну українській владі територію Луганської області:

- двічі у період часу з 17.35 по 18.25 зі сторони с. Весела Гора (підконтрольного «ЛНР») обстріл автостанції у м. Щастя, блокпостів Збройних сил України поблизу мосту через р. Сіверський Донець і в районі каналу ТЕС;

- у період часу з 13.30 по 14.00 обстріл блокпосту між с. Новотошківка та с. Жолобок Попаснянського району. Внаслідок обстрілу поранення отримав 49-річний військовослужбовець ЗСУ.

Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ч. 1 ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядвання

28 квітня до Сватівського райвідділу міліції поштою від керівництва управління Держземагенства у Краснодонському районі надійшла заява про те, що представники незаконного озброєного формування «ЛНР» захопили адміністративну будівлю державної установи у мікроцентрі м. Краснодону та самовільно обрали начальника управління. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 341 КК України «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд».

Захоплення будівель та споруд

28 квітня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції поштою від керівництва громадського формування з охорони громадського порядку «Честь і порядок» надійшло повідомлення про те, що 7 липня 2014 року представники «ЛНР» захопили адміністративну будівлю Луганської філії ПАТ КБ «ПриватБанк» на вул. Челюскінців у м. Луганську, де знаходилась статутна та бухгалтерська документація, штамп, а також печатка громадського формування. Даний факт зареєстровано до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 341 КК України «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд».

Злочини проти громадської безпеки

28 квітня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку Лисичанського міськвідділу міліції спільно зі зведеним загоном УМВС України в Івано-Франківської області затримали 30-ти та 49-річного жителів м. Лисичанська, які перебували у складі НОФ «ЛНР». Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 2 ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

28 квітня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники СБУ викрили жителя смт. Білолуцьк (Новопсковський район) 1972 р.н., який перебуває у складі незаконного озброєного формування «ЛНР». Вживаються заходи щодо розшуку та затримання підозрюваного. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 4 ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

Вилучення боєприпасів

28 квітня співробітники Сєвєродонецького міськвідділу міліції в районі меморіалу «Танк» на перехресті пр. Гвардійський та вул. Донецька виявили гранату «Ф-1» з запалом та чекою. Боєприпас спрямовано для знешкодження до ДСНС. Даний факт зареєстровано.

Вилучення наркотиків

28 квітня співробітники Лисичанського міськвідділу міліції біля будинку по вул. Свердлова у ході особистого огляду у 31-річного місцевого жителя виявили та вилучили 6 грамів марихуани.

28 квітня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міськвідділу міліції у 42-річного господаря будинку на пров. Енгельса у м. Рубіжне та його 36-річного товариша виявили та вилучили 50 і 8 грамів марихуани відповідно.

Все вилучене спрямовано на дослідження. Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Виявлення опізнаного трупа

28 квітня до Новопсковського райвідділу міліції від голови Кам’янської сільської ради надійшло повідомлення про те, що у річці Кам’янка був виявлений труп місцевої жительки 1930 р.н., яка перебувала на обліку як безвісти зникла. Труп направлено на СМЕ для встановлення причини смерті. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство».

Безвісти зниклі

28 квітня до Біловодського райвідділу міліції від 31-річного місцевого жителя надійшла заява про те, що з лютого 2015 року він втратив зв’язок зі своєю співмешканкою гр-кою Олійник Г.А., 1994 р.н., яка поїхала на заробітки до м. Москва РФ. Вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження жінки.

ВЗГ ГУМВС України

У Луганській області


Комментарии закрыты