Луганські кадети поклялися на вірність Україні

У місті Кремінна понад 50 першокурсників Луганського обласного ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою  «Кадетський корпус» урочисто склали Клятву ліцеїста.2 (4) 1 (5)Слова вірності Україні та обіцянки наполегливо вивчати військову справу юнаки сказали у присутності керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки, керівництва сектору зони АТО, офіцерів-ветеранів бойових дій і миротворчих операцій, а також щасливих батьків.

4 (2)

- Дозвольте від щирого серця привітати хлопців із цим святковим днем. Я хочу подякувати педагогам, які започаткували відродження Луганського кадетського корпусу. Найважливіша, найпочесніша вдача для чоловіка — це боронити свою Батьківщину. Завдяки військовим ми маємо змогу стояти тут з вами. Ми ніколи не мусимо цього забувати, – наголосив у вступній промові Георгій Тука.3 (1)

Після проведення військового ритуалу першокурсників від імені усіх учасників Антитерористичної операції привітав керівник сектору зони АТО.

- Бачучи перед собою цей стрій юних патріотів, мене переповняє впевненість, що захисникам нашої держави росте достойна заміна. В цей день я хочу вас привітати з важливим кроком, який ви робите для себе в житті. Повірьте, ви обрали не просту професію, але дивлячись на вас я впевнений, що у вас все вийде. Ви будете виховуватися на досвіді тих, хто зараз захищає нашу державу, – зазначив керівник сектору.5 (2)

У строю винуватців урочистостей стояв й Володимир Погребняк, який рік до цього навчався у так званому «луганському козацькому ліцеї».

- Україна – це  моя рідна земля, рідна для усіх моїх друзів. Постараюся бути гідним своїх прадідів, які відстояли свою землю у 1941—1945 роках і я, коли виросту, також забезпечуватиму мир в країні з українською символікою на однострої, — впевнено сказав хлопець.

За словами командування навчального закладу, протягом останнього року викладацькому складу разом з обласними та районними освітніми структурами вдалося буквально з нуля на новому місці відновити навчальний заклад.

6 (4) 7 (3)— Ми перемогли усі труднощі і довели, що Луганські кадети були, є і завжди залишатимуться патріотами України. У щирість наших почуттів повірили ці юні громадяни і ми – військові педагоги постараємося зміцнити їхню віру в себе, — пояснив начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков.

Довідка: Історія Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою  «Кадетський корпус» розпочалася у 1996 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.1996 №643 та розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 25.11.1996.

Після захоплення території ліцею незаконними збройними формуваннями навчальний заклад у відповідності до наказу директора департаменту освіти і науки Луганської ОДА від 18.11.2014 р. навчальний заклад переміщено на територію підконтрольну українській владі до міста Кремінна.

29 серпня 2015 року успішно завершено набір ліцеїстів у нових умовах функціонування навчального закладу. До  1 курсу  (10 клас)  прийнято 56 ліцеїстів , які розподілено у 2 навчальні  взводи.

Підготував прес-офіцер сектору «А» зони АТО Дмитро Горбунов


Комментарии закрыты