Мешканці Щастя підтримують Українську армію

240515_Miting_video-0-00-20-642

240515_Miting_video-0-01-48-593

240515_Miting_video-0-00-39-355

240515_Miting_video-0-00-42-499Мешканці міста Щастя, що на Луганщині, влаштували стихійний флеш-моб на підтримку української армії. Декілька десятків городян вийшли на вулиці аби усім довести, що Щастя – це Україна.
У неділю, 24 травня, мешканці міста Щастя, що на Луганщині, влаштували стихійний флеш-моб на підтримку української армії. Декілька десятків городян вийшли на вулиці аби усім довести, що Щастя – це Україна.
Одним з чинників, які спонукали місцевих жителів на публічний вияв власних уподобань, стали нічим не підтверджені чутки про нібито відвід українських військ з міста. Оскільки вже близько року населений пункт перебуває на вістрі військових подій і майже кожну добу до зубів озброєні терористи обстрілюють не лише позиції сил АТО, але й житлові квартали міста, жителі Щастя бояться втратити єдиного гаранта власної безпеки.
До слова, поблизу міста – Луганська ТЕС. Один з стратегічних об’єктів місцевої інфраструктури. Безпека цього місця – під особливим контролем сил АТО.
— Ми не хочемо тут повторення того, що відбувається зараз в Донецьку та Луганську. Адже через близьких і знайомих, які залишились по той бік, ми поінформовані про те, що коїться там. Ми не бажаємо покидати своє місто і поневірятись, як біженці. Тому нам важливо знати і відчувати, що українська армія нас не залишить. Хлопці, які несуть тут службу, знайомі з місцевими реаліями, знають місцевість та специфіку, — говорить одна із громадських активісток Марина Данилюк.
Жінка розповідає, що для більшого розуміння того, що відбувається, місцевим мешканцям бракує достовірної інформації. У прифронтовій зоні, як повітря, потрібні українські телеканали, радіо та друковані видання. З її слів, українські патріоти Луганщини прагнуть змін на краще. В тому числі й у свідомості тих громадян, які вагаються і зайняли відсторонену позицію.
Інший мешканець Щастя, Микола Доленко, погоджується із своїми земляками: інформаційну війну можна виграти лише активними заходами контрпропаганди.
Щоби заспокоїти патріотично налаштованих мешканців міста, із ними зустрілись військовослужбовці однієї із механізованих бригад, які виконують бойові завдання на цій ділянці. Військові запевнили, що хвилювання щастинців – безпідставні. Українська армія це гарантує!

Автор: Володимир Скоростецький. Виробництво ЦТРС МОУ


Комментарии закрыты