Міст у Станиці Луганській неможливо відновити – речник АТО

У штабі АТО немає інформації про початок відновлення зруйнованого мосту в Станиці Луганській. Про це УНН розповів прес-офіцер штабу АТО у Луганській області Руслан Ткачук.

З його слів, інформація про початок ремонту мосту за участю українських військових та представників “ЛНР” не відповідає дійсності.

“Справа в тому, що відремонтувати міст у Станиці Луганській є неможливим. Існують фотографії, які підтверджують повне руйнування мосту. Якщо раніше там була „діра“ тільки з однієї сторони, наразі плита, яка сполучала сторони, повністю впала”, — розповів Р.Ткачук.

За його словами, автомобільний міст у Станиці Луганській поєднував територію Луганщини, контрольовану українськими військовими та територію, контрольовану “ЛНР”. Після того, як міст було підірвано бойовиками, ділянка поблизу мосту не відійшла під контроль терористів. Проте українські військові досі не мали можливості підійти, адже територія обстрілювалась бойовиками.

“Представники „ЛНР“ до останнього часу не давали нашим фахівцям навіть можливості підійти для того, щоб оцінити масштаби руйнувань. З боку бойовиків працював снайпер. Наразі міст у Станиці Луганській не перебуває під контролем бойовиків. Втім, ... досі обстрілюється. Я дуже сумніваюсь, що там можна щось зробити. Для відновлення мосту потрібна спеціальна техніка, тобто підйомні крани. По суті, там необхідне капітальне будівництво мосту”, — пояснив речник АТО.

Як повідомляв УНН, 19 березня 2015 року міст через Сіверський Донець в районі Станиці Луганської був повністю зруйнований в результаті потужного вибуху, який влаштували бойовики.

Нагадаємо, у звіті місії Спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ в Україні повідомлялось, що українські військові батальйону “Айдар” розпочали роботи з відновлення зруйнованого автомобільного мосту у Станиці Луганській разом із бойовиками “ЛНР”.

Додамо, після підриву бойовиками моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській місцевим жителям доводиться долати значні труднощі, щоб перетнути річку. На деяких ділянках напівзруйнованого моста доводиться переміщатися за допомогою мотузок. Пізніше, місцеві жителі поклали на міст дерев’яні дошки.


Комментарии закрыты