На Луганщині – 1 бойове зіткнення та 9 обстрілів

В період з 07.00 25.06. до 07.00 26.06.2015 року обстановка на Луганському напрямку – без змін.
Минулої доби напруга знизилася. Однак випадки порушення бойовиками НЗФ так званої «ЛНР» вимог режиму припинення вогню згідно з Мінськими домовленостями тривають. Було зафіксовано одне бойове зіткнення та 9 обстрілів позицій української армії в районах населених пунктів ЗОЛОТЕ, КРИМСЬКЕ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ПОПАСНА та ЩАСТЯ.
О 20-30 зі стрілецької зброї обстріляно блокпост Національної гвардії поблизу м. Попасна,
а вночі бойовики НЗФ у районі населеного пункту КРИМСЬКЕ використовували заборонений Мінськими домовленостями 120-мм міномет.
У Трьохізбенці ремонтним бригадам вдалося усунути пошкодження на високовольтній лінії електропередач, перебитій обстрілами бойовиків т.з. «ЛНР» у минулу п’ятницю. Ремонт тривав два дні. Для безпеки аварійників досягнуто домовленість із незаконними збройними формуваннями про повне припинення вогню в прилеглому районі. Домовленість порушили — російські найманці вистрілом з ПТУР зруйновали приватний будинок у Трьохізбенці, проте нашим аварійним бригадам вдалося завершити ремонт. Трьохізбенка, а також прилеглі село Кряківка та хутір Калаус, які були знеструмлені шість днів, зараз знову зі світлом.
Вчора також вдалося відновити повноцінне водопостачання центральної частини Попасної (включно з мікрорайоном ВРЗ).
Незворотних втрат серед особового складу сил АТО на Луганському напряму немає. Обстріли бойовиків т.з. «ЛНР» мали локальний характер, руйнувань інфраструктури та житла не зафіксовано. Інформації про постраждалих мирних мешканців не надходило.
Противник, у нічний час, продовжував використання безпілотних літальних апаратів з розвідувальною метою. ЗС України виконували завдання за призначенням, повністю контролюючи ситуацію на Луганському напрямку.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Сергій БЕРЕЦЬ, прес-офіцер сектору «А»,
Василь ЛАБАЙ, прес-офіцер сектору «С»
26.06.15

Комментарии закрыты