На Луганщині – 11 обстрілів. Бойовики застосовували міномети, ПТРК та АГС-17 (офіційне зведення станом на 7-00 2.07.15)

З 07.00 1.07. до 07.00 2.07.2015 року обстановка на Луганському напрямку – відносне затишшя. Впродовж доби зафіксовано 11 обстрілів позицій ЗС України. У порушення Мінських домовленностей, застосувавши міномети, ПТРК, стрілецьку зброю та гранатомети, кремлівські найманці вдарили по Новотошківці, Станиці Луганській, Кримському, Донецькому та Золотому. Найбільш інтенсивного обстрілу зазнали оборонні позиції ЗС України у районі населеного пункту ДОНЕЦЬКИЙ. Бойовики використали заборонений міжнародними протоколами 120-мм міномет.
У ніч на четвер напружено було у Станиці Луганській. Селище зазнало обстрілів із мінометів, автоматичних та ручних гранатометів, а також стрілецької зброї. На вул. 6-та лінія внаслідок прямого влучення терористи повністю спалили приватний будинок, по вул. Барбашова на одному з будинків пошкодили дах, який зайнявся. Пожежу вдалося оперативно ліквідувати. Господарі в будинках не мешкають, тому ніхто не постраждав. У центральній частині селища на трьох вулицях осколками та гранатами перебито газпровід низького тиску, однак до ранку ремонтники усунули пошкодження й відновити газопостачання.
На решті території області зберігалося відносне затишшя. Даних про постраждалих військових чи мирних мешканців не надходило.
У нічний час противник продовжував використовувати безпілотні літальні апарати з розвідувальною метою. Сили АТО виконували завдання за призначенням, повністю контролюючи ситуацію на Луганському напрямку.
Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області

Комментарии закрыты