На Луганщині — 2 провокації у районі с. Троїцьке Попаснянського району

З 07.00 26.09. до 07.00 27.09.2015 року на  Луганському напрямку на лінії розмежевання дотримувався режим припинення вогню, а на Артемівському (Попаснянський район) — зафіксовано 2 провокаційних дій бойовиків т.з. «ЛНР».

Зокрема вчора о 20.50 та 23.10 адепти «русского мира» на тимчасово окупованій території поблизу селища Троїцьке Попаснянського району били з автоматичних гранатометів АГС-17 у напрямку лінії розмежування. До українських позицій – недоліт, близько 300 м. На провокаційні дії НЗФ наші військовослужбовці у відповідь вогонь не відкривали.

За оперативною інформацією, серед бойовиків т.з. «Новоросії» все частіше виникають конфлікти при спробах навести лад та дисципліну. Так, нещодавно у місті Антрацит представники військової комендатури т.з. «ЛНР» без будь-якої причини побили бойовика 16 батальйону територіальної оборони, який знаходився у звільненні. В свою чергу псевдокозаки 16 батальйону заявили, що обов’язково помстяться комендатурі.

Підрозділи ЗСУ продовжують інтенсивну бойову підготовку. Водночас у зв’язку зі збільшенням випадків підривів військовослужбовців та мирних мешканців на розтяжках та мінах проводяться заняття з мінно-вибухової безпеки. Триває інформування мирного населення щодо правил безпеки поводження з невідомими вибуховими пристроями.

Завершується демобілізація військовослужбовців, які призвані по 3 хвилі призову.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

27.09.15

 


Комментарии закрыты