На Луганщині – 4 обстріли (офіційне зведення станом на 3.08.15)

З 07.00 2.09. до 07.00 3.09.2015 року на Луганському напрямку обстановка залишалася стабільною. Незаконні збройні формування, в цілому, припинили системний вогонь по наших позиціях. Проте зафіксовано окремі збройні провокації вздовж лінії розмежування

А на Артемівському напрямку (Попаснянський район) дотримувався режим припинення вогню.

Загалом на Луганщині зафіксовано 4 обстріли. Зазнали вогневого ураження оборонні рубежі ЗС України у районах нп ЩАСТЯ та КРИМСЬКЕ.

Зокрема, 2.09 з 10-35 до 10-40 з напрямку с. Сміле (підконтрольного т.з. «ЛНР») зі стрілецької зброї здійснено обстріл ВОП ЗСУ, що розташований на південь від с. Сокільники.

О 12-05 з напрямку с. Жолобок (підконтрольного «ЛНР») зазнав мінометног обстрілу наш ВОП у районі перехрестя автошляхів, на відстані 1 км на північ від окупованого нп. Донецький. Російські найманці застосували 120-мм міномет, заборонений Мінськими угодами.

З 13-53 до 14-05 з напрямку с. Весела Гора адепти «русского мира» обстріляли  зі стрілецької зброї ОП підрозділу ЗСУ поблизу м. Щастя.

Сьогодні з 1-00 до 1-10 ночі з АГС-17 (3 гранати) з напрямку окупованого  с. Сокільники обстріляно наші позиції поблизу с. Кримське Новоайдарського району.

О 19-50 надійшла інформація штабу АТО ГУ МВС про те, що до ЦМЛ Сєверодонецька з діагнозом кульове наскрізне поранення грудної клітини, вогнепальний перелом правої ключиці, пневматорекс госпіталізовано військовослужбовця ЗСУ. Поранення захисник України отримав 1.09 о 22-15 унаслідок обстрілу з напрямку с. Жолобок (підконтрольного т.з. «ЛНР») зі стрілецької зброї нашого ОП в районі с. Кримське Новоайдарського району.

Підрозділи ЗС України несли службу на блокпостах, ОП, у секретах, спостерігали за противником у готовності дати відсіч будь-яким агресивним діям. Зусиллями військових інженерів та груп військово-цивільного співробітництва відновлювалися системи газо- та електропостачання. Здійснювався ремонт залізничних колій.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

2.09.15


Комментарии закрыты