На Луганщині – без змін. Триває планова підготовка до відведення артилерії (офіційне зведення станом на 9.10.15)

З 07-00 8.09 до 07-00 9.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках — перемир’я. Не зафіксовано жодного факту  порушення режиму припинення вогню.

На Луганському напрямку триває підготовка до другої черги з відведення від лінії розмежування артилерії (протитанкових гармат Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів). Моніторинг-офіцери ОБСЄ продовжують верифікацію: звіряють індивідуальні заводські номери та місця передислокації танків Т-64 та Т-72.

На полігонах Луганщини проводяться навчання з вогневої підготовки. Навички стрільби зі стрілецької зброї, РПГ вдосконалюють молоді солдати шостої хвилі мобілізації. На Новомосковському полігоні сьогодні тренуються артилеристи.

Триває відновлення ліній комунікацій та інфраструктури регіону. Зокрема за координації групи цивільно-військового співробітництва ЗС України працює бригада військових інженерів з відновлення пішого переходу через Сіверський Донець поблизу Станиці Луганської. Завтра планується його офіційне відкриття.У селах Трьохізбенка, Лопаскине та Лобачеве працює Міжнародний ​благодійний фонд «Карітас України». Мирним мешканцям роздають продукти харчування.

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

9.10.15

 

 


Комментарии закрыты