На Луганщині бійці «Айдару» та офіцери групи «СІМІС» передали храму УПЦ КП купол від волинських майстрів

Храм святих Віри, Надії, Любові та Софії УПЦ КП у Старобільську знають добре. Переобладнана зі старого залізничного вагона, невеличка споруда притулилася біля міського парку. А настоятелем у ньому – отець Володимир. Молодий, енергійний священнослужитель, який до цього правив службу у Луганську. З відомих причин священик-патріот переїхав до районного центру на підконтрольну Україні території.

Днями храм оздобили золотоверхою банею із хрестом. Допомогли у цьому військовослужбовці Збройних Сил України, які обороняють Луганщину від зазіхань російських наймитів. А виготовили купол та хрест майстри з Волині.  За допомогою волонтерів його було  доставлено до Старобільська. Серед бійців 24-го ошб «Айдар», які передавали святиню, була і уродженка Волинської області санінструктор однієї з рот батальйону Наталія Ш.

-Я сама родом із Нововолинська. Тішить, що Волинь допомагає братам зі Сходу України, — говорить дівчина. – З радістю передаю вітання і подяку додому. Чекайте нас з перемогою!

Від імені особового складу 24-го окремого штурмового батальйону ЗС України «Айдар» виступив офіцер Микола Н.:

-Цей подарунок передається громаді міста і храму УПЦ КП, — зазначив він. – У нас багато хлопців, які щиро вірують у Бога. Батальйон «Айдар» — багатоконфесійний. Плвч-о-плівч служать і католики, і православні, і представники інших християнських конфесій. Тому маємо підтримувати церкву. Наступний наш подарунок передамо храму Української автокефальної церкви. Сподіваємось, що в Старобільську мирно співіснуватимуть усі церкви.

Освячення хреста та бані провівнастоятель храму отець Володимир. Він також подякував бійцям «Айдару», майстрам-волинянам, волонтерам та усім небайдужим українцям за підтримку церкви і патріотів Луганщини.

Начальник групи цивільно-військового співробітництва сектору «А» підполковник Віталій Антонюк зазначив, що для духовного і культурного життя міста це непересічна подія.

Після освячення куполу військовослужбовці разом із майстрами встановили його на належне місце.

DSC_0720 DSC_0690 DSC_0674 DSC_0656 DSC_0580 DSC_0573Володимир Скоростецький, прес-офіцер сектора «А»


Комментарии закрыты