На Луганщині бойовики т.з. «ЛНР» застосували РСЗВ у Попасній та Врубівці. Пошкоджено військову техніку. До місця події вибула місія ОБСЄ

З 07.00 29.06. до 07.00 30.06.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишається напруженою.
Впродовж доби сталася низка випадків порушення бойовиками НЗФ так званої «ЛНР» вимог режиму припинення вогню згідно Мінських домовленостей. Було зафіксовано 27 обстріл позицій української армії в районах населених пунктів ЖОВТЕ, КРЯКІВКА, ДОНЕЦЬКИЙ, ЗОЛОТЕ, КРИМСЬКЕ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ДРУЖБА, ВРУБІВКА та ТРЬОХІЗБЕНКА.
17-30 – 17-32 – бойовики т.з. «ЛНР» обстріляли ВОП поблизу с. Троїцьке (Попаснянський район). 18-20 – 18-32 з напрямку підконтрольного російським найманцям Первомайська та південної околиці Золотого з АГС-17 обстріляно ВОП ЗС України поблизу м. Золоте. В цей же час зазнав обстрілу КРП Державної прикордонної служби біля Золотого. Бойовики застосували АГС-17 та стрілецьку зброю.
Вночі напруга зросла.
З района пам'ятника Князю Ігорю Станицю Луганську обстрляно з 82-мм мінометів, Щастя та Кримське — з стрілецької зброї та АГС-17 та мінометів.
О 2-30 – 2-42 з напрямку Первомайська російські загарбники вдарили по м. Попасна з ЗСЗВ (модифікація реактивної системи залпового вогню уточнюється). В цей же проміжок часу артилерійського нальоту (системи 122 мм) зазнали позиції ЗС України поблизу с. Дружба, а блокпост Національної гвардії у районі Врубівки (Попаснянський район) зазнав удару з РСЗВ (модифікація уточнюється «Град» або «Ураган»). Пошкоджено військову техніку. На місці події працюватиме спеціальна комісія ЗС України та моніторинг-офіцери місії ОБСЄ.
За наявними даними, на Луганщині, можливе посилення підривної діяльності російсько-терористичних банд формувань. Можливі чергові масштабні провокації, зокрема в Станиці Луганській. Не виключається підготовка та здійснення загарбниками терористичних актів в місцях проведення масових заходів.
Незворотних втрат під час обстрілів серед особового складу сил ЗС України не допущено. Протягом доби противник не використовував безпілотні літальні апарати. Підрозділи сил АТО виконували визначені бойові завдання за призначенням.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Сергій БЕРЕЦЬ, прес-офіцер сектора «А»,
Василь ЛАБАЙ, прес-офіцер сектора «С»
30.06.15

Комментарии закрыты