НА ЛУГАНЩИНІ ДИВЕРСАНТИ ПІДІРВАЛИ АВТОМОБІЛЬ, В ЯКОМУ ЇХАЛО ПОДРУЖЖЯ З СЕЛА КРЯКІВКА

Сьогодні, 3 червня, рано вранці в лісосмузі біля дороги між селамиНовоохтирка і Капітанове був виявлений зрешечений осколками автомобіль «ВАЗ-2107», в салоні якого знаходилися загиблі 67-річний чоловік та його 64-річна дружина.

В 07.30 в чергову частину Новоайдарського райвідділу міліції від працівника лісгоспу, жителя села Новоохтирка, надійшло повідомлення про те, що в лісосмузі біля дороги між селами Новоохтирка і Капітанове, він виявив автомобіль, зрешечений осколками, в салоні якого знаходяться трупи чоловіка та жінки.

Співробітниками слідчо-оперативної групи Новоайдарського райвідділу міліції при виїзді на місце події було встановлено, що автомобіль «ВАЗ-2107» д/н ВВ 9015 АН, червоного кольору, весь зрешечений осколками, знаходиться в лісосмузі біля дороги. У салоні автомобіля знаходилися загиблі чоловік -1948 р.н. і його дружина — 1951 р.н. (жителі села Кряківка).

Спочатку було припущення, що автомобіль потрапив під мінометний вогонь.

Однак, при обстеженні місця події експертами - вибухотехніками в декількох метрах від автомобіля на узбіччі дороги було виявлено дві воронки від вибухів протипіхотних мін МОН-50. Тут же були виявлені дроти, що тяглися в бік лісу і привели до так званої «льожки», в якій знаходилися контакти до машинки для підривання.

У 100 містах від «льожки» було виявлено похилене дерево, біля якого було ще дві воронки від вибухів. Недалеко від цього місця була виявлена ще одна «льожка» диверсійно-розвідувальної групи. В ній правоохоронцями було виявлено дві міни. Одна протипіхотна міна МОН-200 і мінометна міна калібру 82 мм, обклеєна пластидом. На другий міні виявлено напис: «Привіт з Очакова «Водолази»».

На даний момент на місці події продовжують працювати правоохоронці та експерти - вибухотехніки.

 

Відділ зв'язків з громадськістю

ГУМВС України у Луганській області


Комментарии закрыты