На Луганщині гірські піхотинці привітали педагогів підшефної школи (фото)

У Луганській області у прифронтовому селищі Вільхове Станично-Луганського району бійці окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України, яка залучається до проведення Антитерористичної операції, привітали педагогів та дітей підшефної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з Днем учителя.DSC_0121У липні — серпні цього року гірські піхотинці допомагали педагогічному колективу із ремонтом окремих приміщень, наведенням ладу біля школи та перевезенням будівельних матеріалів. З початком же нового навчального року учасники АТО вже провели чотири уроки мужності зі старшокласниками.

DSC_0100 (1)

- Минулого року у школі навчалося понад 250 дітей, а зараз їх лише 124. Проте, цієї осені люди почали повертатися додому з місць евакуації. Вони вірять, що українські солдати забезпечать мир в державі. Приємно, що наша співпраця з військовими постійно зміцнюється, і їхнє шефство над навчальним закладом йде на користь усьому навчальному процесу, — зауважила директор Вільхівської загальноосвітньої школи Ірина Рєзник.

DSC_0093

Теплі слова вітання та квіти подарували вчителям офіцер управління бригади майор Ігор Решетнюк та боєць гірсько-піхотного батальйону солдат Андрій Бойко.

- Бажаю вчителям наснаги та безмежних сил у вихованні гідних громадян України. Не дивлячись на небезпеку в регіоні, ви гідно виконуєте свою роботу і ми – військові — обов’язково допомагатимемо вам. Мирного неба усім над головою і нехай щастить! — вітав присутніх майор Ігор Решетнюк.

DSC_0085

Під час зустрічі директор школи звернулася до військовослужбовців Збройних Сил з проханням посприяти із перевезенням та установкою опалювальних батарей. Допомогти з підготовкою навчального закладу до зими добровільно погодився солдат Андрій Бойко разом із товаришами по службі.

Підготував прес-офіцер сектору «А» зони АТО полковник Дмитро Горбунов


Комментарии закрыты