На Луганщині на лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню

З 07.00 27.09. до 07.00 28.09.2015 року на  Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках на лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню.

Вчора о 00-45 з приймального відділення Новоайдарського РТМО надійшла інформація про те, що 26.09 опівночі до вказаного медзакладу з с. Трьохізбенка Новоайдарського району з діагнозом: «вогнепальне поранення правого стегна» госпіталізовано військовослужбовця ЗСУ, 1977 р.н. Від надання будь-яких пояснень про обставини отримання ушкоджень боєць АТО відмовився. Попередньо  встановлено, що інцидент стався через зловживання оковитою. Проінформовано військову прокуратуру.

Підрозділи ЗСУ продовжують інтенсивну бойову підготовку . Сьогодні — навчальна стрільба зі стрілецької зброї на полігонах поблизу Трьохізбенки, Червого Жовтня та інших. У найближчих планах - навчання танкових підрозділів. Молоде поповнення танкістів пройде марш та підвищить навички у вогневій підготовці.

У зв’язку зі збільшенням випадків підривів військовослужбовців та мирних мешканців на розтяжках та мінах проводяться заняття з мінно-вибухової безпеки. Також через підрозділ CIMIC триває інформування мирного населення щодо правил безпеки поводження з невідомими вибуховими пристроями.

Триває відновлення централізованого газопостачання у прифронтових містечках та селах. Сьогодні бригади газовиків у супроводженні військових інженерів працюють у смт Тошківка Попаснянського району, завтра – по плану Трьохізбенка Новоайдарського району.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

28.09.15

 


Комментарии закрыты