На Луганщині не зафіксовано жодного факту порушення режиму припинення вогню

З 07-00 22.10 до 07-00 23.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках — перемир’я. Не зафіксовано жодного факту  порушення режиму припинення вогню.

На Луганському напрямку тривають інтенсивні навчання з вогневої підготовки. Українські військовослужбовці покращують навички стрільби зі стрілецької зброї та озброєння БМП. А в районі м. Новоайдар сьогодні наводитиметься навчальна понтонна переправа.

За координації групи цивільно-військового співробітництва ЗС України тривають роботи з обслуговування та відновлення високовольтних ліній електропередач в районі с. Кримське. Військові продовжують розмінування місцевості.

На Артемівському напрямку (Попаснянський район) з 26 жовтня згідно з Доповненням до «Комплексу заходів»  у рамках Мінських угод заплановано верифікацію спеціальною моніторинговою місією (СММ) ОБСЄ відведення від лінії розмежування танків.

З метою покращення ефективності патрулювання СММ створила передові патрульні бази у м. Новоайдар Луганської області і підконтрольному т.з. «ЛНР» м. Стаханів.

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

 

 


Комментарии закрыты