НА ЛУГАНЩИНІ ОПЕРАТИВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИЛУЧАТИ БОЄПРИПАСИ

Протягом доби оперативники Лисичанського міськвідділу міліції спільно з працівниками СБУ та УКР УМВСУ в Івано-Франківській області у місцевих жителів виявили та вилучили: 7 магазинів до автомата «АК», 302 набої калібру 5,45 мм, 2 набої калібру 7,62 мм, 28 гільз калібру 5,45 мм та 28 куль калібру 5,45 мм, два штик-ніж до «АК», сигнальну ракету та один постріл для підствольного гранатомету, набій калібру 5,45 мм та один набій калібру 24 мм. Все це громадяни зберігали у себе вдома.
Так, вчора, 26 червня у ході проведення санкціонованих обшуків на вул. Свердлова м. Лисичанськ у квартирі за місцем мешкання 35-річного чоловіка, оперативники виявили та вилучили: 7 магазинів до автомата «АК», 302 набої калібру 5,45 мм, 2 набої калібру 7,62 мм, 28 гільз калібру 5.45 мм та 28 куль калібру 5.45 мм, штик-ніж до «АК», сигнальну ракету.
Того ж дня тільки у іншій квартирі на тій ж самій вул. Свердлова за місцем мешкання непрацюючої 36-річної жінки, правоохоронці виявили та вилучили: один постріл для підствольного гранатомету, штик-ніж до «АК», один набій калібру 5,45 мм та один набій калібру 24 мм.
Де взяли та для чого зберігали місцеві мешканці боєприпаси з’ясує слідство. Вилучене спрямовано на дослідження. Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами». Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС
України у Луганській області

Комментарии закрыты