На Луганщині — перемир'я. Йдуть вибори

З 07-00 24.10 до 07-00 25.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках дотримувався режим припинення вогню.

Підрозділи ЗС України посилили блокпости. Військовослужбовців військової служби правопорядку залучено до патрулювання, аби  запобігти провокаціям можливим у зв’язку з проведенням виборів до місцевих органів самоврядування.

Вчора, за інформацією Головного управління МВС у Луганській області, о 12-08 надійшла інформація про те, що співробітниками Управління державної охорони України та МВС у ході проведення розшукових заходів на території колишнього Сєвєродонецького нсилікатного заводу виявили схованку зі зброєю та боєприпасами: один РПГ-26; 2 постріли до РПГ-7, 150 набоїв калібру 5,45 мм, одна димова шашка. Виявлене направлено до НДЕКЦ при ГУ МВСУ для дослідження.

За координації групи цивільно-військового співробітництва сектору «А»  тривають роботи з обслуговування та відновлення високовольтних ліній електропередач в районі с. Кримське Новоайдарського району. У селах Камишеве, Колєсніковка Станично-Луганського району а також Оріхово-Донецьке, Кряковка, Трьохізбенка та у хуторі Калаус Новоадарського району мирним мешканцям роздано продуктові набори та тепла одежа. На Луганщині зусиллями військових інженерів триває розмінування місцевості.

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

 


Комментарии закрыты