На Луганщині — перемир'я. ОБСЄ покращує ефективність патрулювання

З 07-00 21.10 до 07-00 22.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках — перемир’я. Не зафіксовано жодного факту  порушення режиму припинення вогню.

На Луганському напрямку тривають навчання з вогневої підготовки. Військовослужбовці шостої хвилі мобілізації покращують навички стрільби з озброєння БМП та стрілецької зброї.

О 14-35 надійшло повідомлення з хірургічного відділення вузлової лікарні на станції Попасна про те, що 21.10 до вказаного медичного закладу з діагнозом: «численні осколкові поранення обличчя» звернувся військовослужбовець НГУ  Н. Час, місце та обставини, при яких захисник України  отримав зазначені тілесні ушкодження, встановлюються.

На Артемівському напрямку (Попаснянський район) завершено першу чергу з відведення озброєння та бронетехніки. У рамках доповнень до Мінських угод від лінії розмежування на відстань не менше 15 кілометрів відведено танки. СММ продовжує роботу з моніторингу та верифікації відведення озброєнь згідно з Доповненням до «Комплексу заходів». За повідомлення прес-служби СММ ОБСЄ, з метою покращення ефективності патрулювання СММ створила передові патрульні бази у підконтрольних українському уряду Новоайдарі та м. Волноваха Донецької області, атакож підконтрольному т.з. «ЛНР» Стаханові Луганської області.

Військові інженери виконували завдання з розмінування місцевості. За координації групи цивільно-військового співробітництва ЗС України проводили роботи з обслуговування та відновлення високовольтних ліній електропередач. 

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

 


Комментарии закрыты