На Луганщині – перемир’я. Триває верифікація ОБСЄ (уточнене зведення станом на 7.10.15)

З 07-00 6.09 до 07-00 7.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках – перемир’я. Вчора о 15-00 завершено першу чергу з відведення танків Т-64 та Т-72. Завдання виконано у повному обсязі. Триває верифікація: міжнародні спостерігачі перевіряють відповідність індивідуальних заводських номерів та місця передислокації танків, на відстані не менше 15 кілометрів від лінії розмежування.

Триває підготовка до другої черги з відведення — від лінії розмежування. Відводитиметься артилерія — протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів. Нагадаю, підрозділи ЗС України на Луганщині отримали 14 діб на виконання дій, регламентованих доповненнями до Мінських угод.

На полігонах Луганщини продовжуються навчання з вогневої підготовки. Навички стрільби зі стрілецької зброї, РПГ-7 та РПГ-18 вдосконалюють молоді солдати шостої хвилі мобілізації. На цьому тижні планується також навчальна стрільба з танків та артилерії.

Триває відновлення ліній комунікацій та інфраструктури регіону. Зокрема сьогодні за координації групи цивільно-військового співробітництва ЗС України працюють ремонтні бригади з відновлення електро- та газопостачання у селах Кримське та Трьохізбенка Новоайдарського району. Роботу ремонтників забезпечують військові сапери.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

7.10.15

 


Комментарии закрыты