На Луганщині — підрив залізниці (зведення станом на 13.06.2015)

З 02-00 12.06. до 07-00 13.06.2015 року на Луганському напрямку – без значних змін. Бойови ки НЗФ так званої «ЛНР» протягом доби вели періодичні обстріли вогневих позицій ЗС України та мирних поселень.
Після 2-ї години ночі 12.06.15 було підірвано залізничну колію на перегоні «Попасна – Роти», що на контрольованій Україною території (кілька кілометрів від лінії розмежування). Вибух стався на 6-му кілометрі залізниці від Світлодарська (Донецька область), в результаті пошкоджено близько 300 метрів колії. Тривають відновлювальні роботи стратегічно важливої транспортної лінії.
Близько 3.45 13.06.15 на околиці с. Кримське в районі протитуберкульозного диспансеру бойовики т.з. «Новоросії» з напрямку с. Сокільники обстріляли позиції підрозділів ЗС України. Застосовували озброєння БТР, зенітні установки, АГС-17 та міномети. Інтенсивність вогню була сильною — мешканці прилеглих до санаторію будинків ховалися в підвалах. О 5-00 ранку бій закінчився, однак поодинокі черги та вибухи лунали до 7-00.
Ще однією гарячою точкою за минулу добу стало селище Родіна (м.Золоте Попаснянського району). Починаючи з 19-30 й до світанку бойовики вели інтенсивні обстріли зі стрілецької зброї . Обстрілів також зазнав і «нульовий» блокпост сил АТО біля шахти “Родіна”, де донедавна діяв єдиний пункт пропуску на окуповані території та в зворотному напрямку на Луганському напрямку.
З 18-00 до 20 -00 години бойовики т.з. «Новоросії» з окупованої Михайлівки обстріляли блокпост із міномета “Васильок” 82-го калібру (знаходиться на озброєнні регулярної армії РФ).
О 4-00 ранку так само з мінометів був обстріляний “нульовий” блокпост при в’їзді в сусідню Катеринівку. З блокпосту вранці піднімалися клуби густого чорного диму, інформація щодо постраждалих з’ясовується.
Опівночі російські найманці з підконтрольного їм Калинового здійснили обстріл позицій ЗС України у Троїцькому (Попаснянський район) з озброєння 122 калібру та мінометів 120 калібру, які заборонені Мінськими угодами.
Російські найманці завдали вогневих ударів по Щасті, що Бахмутській трасі та в районі 29-го блокпосту. Обстріли мали носили локальний характер.
Незворотних втрат сил АТО не допущено.
Російські найманці продовжували активну повітряну розвідку.
Підрозділи Збройних Сил України виконували бойові завдання, перебуваючи у повній бойовій готовності до відбиття атак бойовиків т.з. «ЛНР».

Комментарии закрыты