На Луганщині поранено трьох військовослужбовців ЗС України

З 07.00 20.05. до 07.00 21.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася помірно напруженою без різких змін. Підрозділи ЗС України продовжували виконання бойових завдань.
Минулої доби на Луганщині у порушення Мінських угод в частині дотримання режиму припинення вогню відбулося 5 обстрілів бойовиками т.зв. «ЛНР» позицій підрозділів ЗС України. Джерелами напруження на лінії зіткнення залишаються напрямки населених пунктів ЩАСТЯ та СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Під час збройних провокацій бойовики використовували стрілецьку зброю, автоматичні та під ствольні гранатомети, міномети. Інтенсивність вогневої активності противника знизилась у порівнянні із попередньою добою.
Під час обстрілів отримали поранення троє військовослужбовців. Їх евакуйовано до лікувальних закладів та отримали фахову медичну допомогу. Загроз життю немає.
Терористи за допомогою БПЛА продовжували здійснювати спроби розвідки розташування наших військ. Силами ППО сектору «А» було зафіксовано 3 прольоти ворожих безпілотних літальних апарата в зоні відповідальності.
У НЗФ так званої відмічались проведення заходів з оптимізації організаційно-штатних структур угрупувань та їх приведення до прийнятих у ЗС РФ стандартів. Російські найманці продовжували перекидання О і ВТ та укріплення своїх позицій, проводили заходи бойової підготовки, доукомплектування НЗФ бойовиків особовим складом та засобами для ведення активних бойових дій.
Інженерні підрозділи сектору та представники обласних будівельних організацій продовжували виконання завдань по нарощуванню системи інженерних загороджень сектору.
Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»
21.05.15

Комментарии закрыты