НА ЛУГАНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ У ЖИТЕЛІВ ЗБРОЮ

22.05.2015 | 13:50

У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міліції вилучили у жителів Луганщини малогабаритні реактивні вогнемети та саморобний вогнепальний пристрій.

 21 травня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Біловодського райвідділу міліції у 28-річного жителя села Кононівка за місцем його мешкання виявили та вилучили один малогабаритний реактивний вогнемет. Під час проведення слідчих дій було встановлено, що чоловік ще має зброю, яку ховає у схроні, що знаходиться у лісосмузі на відстані 1,5 км від с. Кононівка. Зі схрону оперативниками було вилучено три малогабаритних реактивних вогнемети.

Того ж дня, у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Сєвєродонецької міліції у гаражу на вул. Силікатна у м. Сєвєродонецьк, що належить 51-річному місцевому жителю, виявили та вилучили саморобний вогнепальний пристрій.

Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Вилучене спрямовано на дослідження. Проводиться досудове розслідування.

Відділ зв’язків із громадськістю ГУМВС

України у Луганській області

 


Комментарии закрыты