На Луганщині селянин тримав у схроні вогнемети

У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міліції вилучили у жителя села Кононівка Біловодського району шість малогабаритних реактивних вогнеметів.

До чергової частини Біловодського райвідділу міліції зателефонували жителі села Кононівка та повідомили про те, що чули звук вибуху. На місце події негайно виїхали працівники слідчо-оперативної групи.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що місцеві мешканці під час вжиття спиртних напоїв, вирішили розважитись. Один з них приніс малогабаритний реактивний гранатомет, з якого вони і зробили два постріли.

У 28-річного жителя села Кононівка за місцем його мешкання співробітники міліції виявили та вилучили один малогабаритний реактивний вогнемет. Під час проведення слідчих дій, було встановлено, що чоловік ще має зброю, яку ховає у схронах, що знаходиться у лісосмузі на відстані 1,5 км від с.Кононівка. З одного схрону оперативниками було вилучено три малогабаритних реактивних вогнемети, а з другого схрону -ще два гранатомети.

Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Вилучене спрямовано на дослідження. Проводиться досудове розслідування. Обидва чоловіки затримані.

Для довідки: малогабаритний реактивний вогнемет МРВ-А – пусковий пристрій одноразового застосування с термобаричною гранатою розроблений наприкінці 90-х років та прийнятий на озброєння російською армією. Малогабаритний реактивний вогнемет МРВ-А здатен ефективно вражати не тільки живу силу (особливо при попаданні боєприпасу в середину приміщення), але й неброньовану або легко броньовану техніку.


Комментарии закрыты