На Луганщині — 1 обстріл (уточнене зведення)

З 07.00 21.09. до 07.00 22.09.2015 року на Луганському напрямку вздовж лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню, а на  Артемівському (Попаснянський район) – зафіксовано 1 обстріл. Зокрема, вчора 22-00 годині російські  найманці завдали вогневого ураження по ОП ЗС України з гранатомету та стрілецької зброї неподалік м. Золоте Попаснянського району.

Підрозділи ЗС України продовжують активно використовувати режим тиші для підвищення бойового вишколу та злагодження. Сьогодні у всіх частинах сектора «А» проходять збори з фахівцями інженерної служби з мінно-вибуховими безпеки.

Військові інженери разом з представникам ОБСЄ продовжують інспекцію мінних полів з зоні бойових дій з метою їх упорядкування та підвищення безпеки у регіоні.

Група цивільно-військового співробітництва CIMIC ЗС України разом з військовими інженерами сьогодні у с. Кримське Новоайдарського району  працюють задля відновлення централізованого газопостачання. Сапери здійснюють перевірку на наявність вибухонебезпечних предметів.

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

22.09.15


Комментарии закрыты