На Луганщині – тиша. Планується завершити відведення танків

З 07-00 5.09 до 07-00 6.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках на лінії розмежування – тиша. Вчора командуванням сектору «А» спільно з представниками ОБСЄ підбито підсумки першого дня виконання доповнень до Мінських угод з відведення озброєння. Стало відомо, що передову покинула більша частина танків Т-64 та Т-72. Сьогодні планується завершити цей етап. Згодом розпочнеться другий — відведення від лінії розмежування протитанкових гармат Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та 82-мм мінометів.

За даними Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування, НЗФ т.з. «ЛНР» також здійснюють відведення озброєння. Нагадаю, підрозділи ЗС України на Луганщині отримали 14 діб на виконання дій, регламентованих доповненнями до Мінських угод. Цей процес є двостороннім і проходить під наглядом спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

На полігонах Луганщини продовжуються навчання з вогневої підготовки. Навички стрільби зі стрілецької зброї, РПГ-7 та РПГ-18 «Муха» підвищують молоді солдати шостої хвилі мобілізації. На цьому тижні планується також навчальна стрільба з танків та артилерії.

Триває відновлення ліній комунікацій та інфраструктури регіону. Зокрема у Станицю Луганську прибула будівельна бригада для відновлення пішого переходу  «Станиця Луганська – Луганськ». У Новотошківці з залученням військових фахівців відбудеться нарада з питань відкриття у селищі логістичного центру.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

6.10.15

 


Комментарии закрыты