На Луганщині – тиша. Українські військовослужбовці – у готовності до відведення озброєння менше 100 мм

З 07.00 30.09. до 07.00 1.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках вздовж лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню.

Вчора ввечері керівництво т.з. «ЛНР» приєдналось до доповнень до Мінських угод раніш підписаних представниками ОБСЄ, Росії та України, які регламентують відвід танків і гармат калібром до 100 мм протягом двох діб з моменту ратифікації.

Військове командування підрозділів ЗС України сектору «А» провело зустріч з керівництвом місії ОБСЄ на Луганщині. Узгоджено, що за умови дотримання протягом сьогоднішньої та завтрашньої доби вздовж лінії розмежування режиму припинення вогню, відведення озброєння здійснюватиметься на 15 км і пройде в два етапи. Перший — розпочнеться зі Станиці Луганської. Спочатку відводитимуться 82-мм міномети, потім — СПГ-9. На кожному етапі — узгодження з ОБСЄ. Виконання протоколів Мінських домовленостей українська сторона проводитиме за присутності преси. Отож deadline – 2 жовтня, за умови повної тиші. Нагадаємо, термін згортання розрахунку міномета -  до 3 хв.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

1.10.15

 


Комментарии закрыты