На Луганщині – тиша. Українські військовослужбовці – у готовності до відведення озброєння та бронетехніки

З 07-00 1.09 до 07-00 2.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках вздовж лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню. Тиша.

Підрозділи ЗС України, що на Луганщині, – у готовності до відведення озброєння. За узгодженим з ОБСЄ планом спочатку відводитимуться танки, артилерія та міномети. Нагадаю, позавчора ввечері керівництво т.з. «ЛНР» приєдналось до доповнень Мінських угод підписаних представниками ОБСЄ, Росії та України, які ставлять вимогою в рамках реалізації мирного плану відвести танки, гармати та міномети калібром до 100 мм протягом двох діб з моменту ратифікації за умови припинення вогню вздовж лінії розмежування.

За інформацією ГУ МВС України у Луганській області, вчора, 01.10, з діагнозом «осколкове поранення поперекової ділянки» госпіталізовано до лікарні м. Щастя місцевого мешканця, 1968 р.н. Тілесні ушкодження він отримав опівдні поблизу 1-го ставка охолоджування Луганської ТЕС, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої. Вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР.

Застерігаю мирне населення: не знаходитися у місцях колишніх боїв та дотримуватися правил мінно-вибухової безпеки. Не підходьте близько до будь-яких підозрілих предметів. Категорично забороняється торкатися і пересувати підозрілі предмети; заливати їх рідинами, засипати грунтом або чимось його накривати; користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух); торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання. При виявленні вибухових пристроїв негайно телефонуйте 101 або 102.

Підрозділи ЗС України продовжують відновлювати лінії комунікації, енергопостачання а також об'єкти критичної інфраструктури. Зокрема сьогодні у селищі Гірське Попаснянського району військові сапери разом з ремонтною бригадою електриків відновлюють централізоване електропостачання.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

2.10.15

 


Комментарии закрыты